Cağaloğlu Hamamı’ndan annelere özel sunum

İstanbul’un en önemli tarihi ve turistik mekanlarından biri olan, yerli ve yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlayan Cağaloğlu Hamamı, Türk hamam geleneğini üç yüz yıldır başarıyla sürdürüyor. Hijyeni sürekli olarak çok özel ve hassas bir teknikle ölçülen, tüm alanları özel bir solüsyon ile dezenfekte edilerek nano teknolojik koruma kalkanları sayesinde uzun süreli ve yüksek performanslı hijyen sağlanan Cağaloğlu Hamamı’nda kullanılan peştamal, havlu ve takunyalar da nano teknolojik ürünlerle dezenfekte edilerek güvenle kullanıma sunuluyor.

1741 yılında, dönemin padişahı I. Mahmut’un Ayasofya Külliyesindeki kütüphanesine ve Ayasofya Camii’ne gelir sağlamak için yaptırılan Hamam,  Sultan I.Mahmut tarafından şehrin artan su ve odun ihtiyacı nedeniyle 1768’de büyük hamam yapılmasının yasaklanmasından önce inşa edilen son büyük hamam olması nedeniyle de önem taşıyor.

Kıymetli Annelerimize özel indirim ve şerbet ikramı

Aralarında Tosun Paşa, Indiana Jones, OmerSheriff’ in rol aldiği İbrahim Bey ve Kuran’ın çiçekleri, Sertap Erener Eurovision klibi, , Kate Moss moda çekimi, WilmaElles dergi çekimi ve çok sayıda reklam filminin de bulunduğu birçok çekime ev sahipliği yapan Cağaloğlu Hamamı, New York Times’ın “Ölmeden Önce Görülmesi Gereken 1000 Yer” listesinde yer alan tek Türk Hamamı olma özelliğini taşıyor.

Anneler Günü için farklı bir hediye arayışında olanlara cazip bir alternatif olan Cağaloğlu Hamamı’nda 8 Mayıs’a özel yüzde 20’lik indirim uygulanacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ