Yenidoğan için LC Waikiki Green

Gözlerini dünyaya yeni açan bebeklerimizin tüm sağlığa zararlı unsurlardan korumak için elimizden geleni yaparız. Uyuyacağı odasındaki malzemelerden, beslenmesine giyimine kadar yenidoğan sürecine uygun seçimler yaparız. Genel olarak kimyasallardan uzak bir yaşamı seçtiğimiz hayatımızda yenidoğan bebeğimiz için neredeyse sıfır seviyesine çekmeyi amaçlarız. Yenidoğan bebeklerin cildi yetişkinlere göre oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kıyafet seçimi yaparken, bebeğinizin cildine zarar vermeyecek ürünleri tercih etmeniz oldukça önemli. Bu süreçte birçok marka ürünlerinde çevreye ve insana zarar vermeyen ürünlerin üretimine geçiş sağladı.

Geniş ürün yelpazesine sahip LC Waikiki, ekoloji laboratuvarlarında uyumlandırma testlerinden geçirilen LC Waikiki Green ile sertifikalı organik pamuk kullanarak hazırladığı yenidoğan koleksiyonu bebekler ile buluşuyor. Yenidoğan bebeklerin hassas ciltlerine uyumlu olarak üretilen koleksiyon, yumuşak, esnek ve terlemeyen kumaşlarda birbirinden sevimli desenler yer alıyor. Ürünlerin üzerinde bulunan QR kod, koleksiyon hakkında detaylı bilgi verirken ebeveynlerin görüşlerini paylaşmasına da imkan sağlıyor.

Bebeklere birbirinden sevimli desenler ile eşlik eden koleksiyon, bebek takımları, hastane setleri, pijamalar, aksesuarlar, çoraplar, tulumlar, çıtçıtlı bodyler ve iç giyim ürünleriyle, farklı ihtiyaçlara uygun çözüm önerileri sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ