Geleneksel sınırların ötesinde koleksiyon

Benetton We Are Family isimli kapsül koleksiyonu ile evdeki tüm aile üyelerini düşünüyor. Yılbaşı yaklaşırken, Benetton aile kavramını geleneksel sınırların ötesine taşıyan bir koleksiyonla karşınızda: “We Are Family.” Bu özel kapsül koleksiyon, sadık dört ayaklı dostlarımız için özel olarak tasarlandı.

Kalplere dokunan bu koleksiyon, sıcak tutan şişme montlar ve ikonik jakarlı kazaklardan oluşuyor. Sarı, mavi, yeşil, pembe ve gece mavisi gibi canlı renk seçenekleriyle sunulan bu şık ve fonksiyonel parçalar, Benetton’un estetiğine mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Bu koleksiyon sadece giyim parçalarından ibaret değil! Şık tasarımlı tasmalar ve kayışlar, evcil hayvan sahiplerine renkli Benetton tarzında bir gezinti imkanı sunuyor. Gerçekten ayrılmaz anlar için, insanların kıyafetleriyle uyumlu evcil hayvan kıyafetleri de bulunuyor.

“We Are Family,” sadece bir koleksiyon değil, modern aileyi tanımlayan çeşitli bağları kutlayan bir anlam taşıyor. Akraba, partner, arkadaş veya dört ayaklı dost, Benetton, bizi birleştiren sevgiyi kucaklamaya inanıyor.

Kapsül koleksiyon, şu anda United Colors of Benetton mağazalarında ve resmi web sitesinde satışta! Hemen alıp kullanın veya yılbaşı günü her aile üyesinin en az bir Benetton sürprizi açmasını sağlamak için ağacın altına koyun!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ