Timberland’den su geçirmez çocuk botları

Timberland‘in çocuk ayakkabı ve bot koleksiyonu, tasarımlarıyla olduğu kadar dayanıklılık özellikleriyle de minik ayaklara gün boyu konfor vadediyor. Koleksiyonda, gelişimin her aşamasını desteklemek için tasarlanan ayakkabılar ve botlar yer alıyor. Timberland’in 50’nci yılına özel olarak tasarlanan ikon botların eğlenceli ve renkli modelleri de yeni koleksiyonlarda öne çıkıyor. Çocuk koleksiyonları arasında soğuk hava koşulları için tasarlanan içi tüylü botlar ve su geçirmez yürüyüş ayakkabı modelleri de bulunuyor.

Timberland’in çocuk ayakkabı koleksiyonları farklı numara alternatifleriyle, gelişimin her aşamasında büyüyen ayakları desteklemek için özel olarak tasarlandı. İkonik 6 Inch botun sevilen modellerinin yanı sıra 50’nci yıla özel tasarlanan renkli versiyonları, kışın en sert günlerinde minik ayakları sıcak tutmak için üretilen içi tüylü botlar veya yağışlı havalarda sokaklarda gün boyu konfor için tasarlanan su geçirmez ve dayanıklı yürüyüş ayakkabıları ve botları kış koleksiyonlarında dikkat çekiyor.

İster ikonik ister renkli 6 Inch botlar
Çocuklar için tasarlanan 6 Inch botlar, büyüme çağındaki ayakların sıcak ve rahat kalmasına yardımcı olmak üzere ayak tabanı desteği ve ek yalıtım özellikleri içeriyor. Dikişli, su geçirmez yapısı minik ayakların zorlu kış mevsiminde kuru kalmasını sağlıyor.

Orijinal Timberland ikonik botlardan esinlenen su geçirmez çocuk botları, aynı sağlam stile ve dayanıklı yapıya sahip. Darbe emici EVA alt taban desteği ile ekstra konforu mümkün kılıyor.

Leather Working Group tarafından gümüş derecelendirilmiş sürdürülebilir tabakhanelerden elde edilen birinci sınıf nubuk deri, yüzde 55 geri dönüştürülmüş materyallerden üretilen PrimaLoft yalıtım özelliklerini de içerir. Bu sezon ikon botlar, klasik renklerin yanı sıra 50’nci yıla özel tasarlanan eğlenceli ve renkli modelleriyle de dikkat çekiyor.

İkon botlar, bağcıklı modelin yanı sıra daha küçük yaşlar için rahat giyilip çıkarılabilme özelliği için yandan fermuarlı ve çift bantlı modellere de sahip.

Su Geçirmez Yürüyüş botları
Kış maceralarında su geçirmezlik ve gün boyu konfor arıyorsanız GreenStride Motion 6 Yürüyüş botlarının çocuk modelleri doğru bir tercih olarak öne çıkıyor.

Premium Timberland deri ve en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş, ayakkabıların daha dayanıklı olmasını ve yeni görünmesini sağlayan Defender Repellent Systems özelliklerini barındıran bu koleksiyon, farklı numara ve modele göre değişen fiyat alternatiflerine sahip.

Patik ve bere setleri
Sürdürülebilir deri materyallerden üretilen rahatlıktan ödün vermeyen bebek patik botlar, çıkartılabilir iç taban, yumuşak alt taban, yastıklı yaka kısmı ile ekstra rahatlık sağlıyor.  Su, enerji ve atık yönetim uygulamalarına göre üretilen Gümüş dereceli sürdürülebilir tabakhanelerden elde edilen nubuk Better Leather deri malzeme ile üretilen patikler, yüzde 100 yumuşak, pamuklu örgü bere şapkası ile set olarak sunuluyor.

Minik ayaklarda Goretex teknolojisi
Kış ayları, özellikle sömestr ya da kar tatili dönemi ise çocuklar için kar maceraları anlamına gelir. Chillberg Cırt cırtlı Gore-Tex Botlar ise dayanıklılık ve su geçirmezlik özellikleriyle minik ayakların sıcak ve kuru kalmasını garanti ediyor. Bu bot modeli, yüksek geri itiş gücü ve yastıklama için EVA karışımlı köpük orta tabanı ile ekstra konforu ve korumayı mümkün kılıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ