Üç adımda bakımlı bir cilt

Günlük yaşantınızda iş ve ev arasında gidip gelirken akşam çocukların derslerini yaptırıp yataklarına yatırdığınızda size kısa bir süre mi kalıyor? Tempo ne kadar yüksek olursa olsun, kendinizi sakın ihmal etmeyin. Yoğun yaşam tarzı basit bir cilt bakım programı gerektiriyor. Amway’in essentials by Artistry™ cilt bakım serisi ile 3 adımı uygulamak çok kolay…

essentials by Artistry™ Jel Temizleyici– Yağ içermeyen, su bazlı temizleyici jel, cildi derinlemesine temizler ve makyajdan, aşırı yağdan ve gözenekleri tıkayan kirlerden arındırır.  Aloe vera,  salatalık, Aserola Kirazı gibi antioksidan özelliğe sahip, cildi sakinleştiren bileşenler içeren temizleyici ve tonikten oluşan 2’si 1 arada bu ürün, fazla yağı kontrol altına alıyor ve cildi taze bir görünüme ve hisse kavuşturuyor.

125ml. Fiyatı : 56,40TL

essentials by Artistry™  Hafif Dokulu Losyon- Su kadar hafif bir dokuda sunulan bu yağsız losyon yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisi ile Sarı Papatya ve Perilla Özü içeriyor. Losyon ciltte ağırlık hissi vermeden nemlendirme sağlarken, cildin yüzeyindeki yağı da dengeliyor ve parlamayı kontrol altına alıyor.

50ml. Fiyatı : 73,60TL

veya

essentials by Artistry™  Nemlendirici Krem– Mavi Nilüfer ve Macadamia Yağı içeren krem, yoğun formülüne rağmen cilt üzerinde ağırlık yapmıyor ve kuru ciltleri yağlı hissettirmeden besliyor. Parfüm içermeyen krem cildin nem dengesini optimum seviyeye taşıyor ve 12 saate kadar nemlendirme sağlıyor.

50ml. Fiyatı : 73,60TL

essentials by Artistry™  Makyaj Temizleme Mendilleri – Pratik, kullan-at temizleme mendilleriyle gece yatarken uzun süre dayanıklı maskara ve ruj da dahil olmak üzere bütün makyajı hızla ve kolayca çıkarabilmek mümkün. E vitamini, Sarı Papatya ve Yeşil Çay Özü içeren mendiller cildi yağlı hissettirmeden bakım yapıyor.

Paket (25Adet) Fiyatı : 33,10TL

essentials by Artistry karma-yağlı ciltler için ürün paketi %10 indirimli : 146,70TL

essentials by Artistry normal-kuru ciltler için ürün paketi %10 indirimli: 146,70TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ