Tatile hazırlanın

Yaz aylarına sayılı günler kaldı ve siz tatil planınızı yaptınız ancak vücudunuz henüz hazır değilse size güzel bir önerimiz var. Elancyl Créme Fermeté Corps / Vücut Sıkılaştırıcı Krem, içeriğindeki kahverengi yosun ekstresinden gücünü alır, sorunlu bölgelerde ince ve esneklik özelliği olan bir ağ oluşturarak, cildinizin şekillenmesini sağlarken, sıkılaşarak canlanmasına da yardımcı olur. Sarmaşık ekstresi ve C vitamini sayesinde cildinizin doğal elastikiyetine kavuşmasını sağlar. Elancyl Vücut Sıkılaştırıcı Krem’in sedefsi yapısı ise cildinizi hayal ettiğiniz yaz parlaklığına kavuşturur.

Vücudunuzdaki sıkılığa ve parlak görünüme her gün, duştan sonra cildinizi Elancyl Créme Fermeté Corps ile nemlendirerek sahip olmanız mümkün. Formülündeki sarmaşık ekstresi ve C vitamini sayesinde cildin doğal elastikiyetini kazanmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kahverengi yosun ekstresi ile kolajen ve elastin üretimini arttırarak cildinizin sıkılaşmasını sağlar. Kahverengi yosun ekstresi cilt üzerinde sanki görünmez bir ağ varmış gibi etki göstererek sıkılaşma ve gerginleşme hissi gösterir. Doğal aktif bileşenlerinin besleyici, nemlendirici ve pürüzsüzleştirici etkisiyle bölgesel veya yaygın sıkılık kaybı durumlarında vücudun gözle görülür bir şekilde toparlanmasına yardımcı olur. Bu zengin içeriği sayesinde ciltte nem, gözle görülür sıkılaşma, esneklik artışı ve genç görünüm sağlanır. Aynı zamanda cilt üzerinde hoş bir koku bırakır.

En az 1 hafta boyunca temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle sabahları ve akşamları duştan sonra masaj yaparak uygulanan Elancyl Créme Fermeté Corps ile kısa sürede pırıltılı ve sıkı vücuda kavuşabilirsiniz. Basen, kollar, göbek ve bacak gibi sıkılaşması

gereken bölgelerde kullanabilirsiniz.

Elancyl Créme Fermeté Corps Eczane Satış Fiyatı:  200 ml  –  99 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ