Nuxe’un gençleştiren ikilisi

Cilt için ürün tavsiye etmek genelde biraz risklidir ama Bebek Muhabbeti ekibimiz tarafından deneyimlenmiş ürünler olması nedeniyle gönül rahatlığıyla size tavsiye edebiliriz. Düzenli kullanım sonrasında cildinizde yeni oluşan kırışıklıklar, gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Şimdi gelelim detaylara…

Zaman içinde mitokondri, DNA’sında oluşan mutasyonlar sonucunda hücrelerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi üretemez. Bu yüzden cilt ışıltısız ve mat bir görünüme sahip olur, kırışıklıklar ve sarkmalar başlar. DNA’daki bozulmalar nedeniyle artık cilt uygulanan bakımlara cevap veremez hale gelir. Nuxellence içeriğinde bulunan 3 patentli Çarkıfelek, Sığırdili ve Gelincik özleri sayesinde mitokondri DNA’sını korur ve %43 oranında onarır.

NUXE, kozmetikte ilk defa gece boyunca cilde detoks etkisi sağlayan ve cilde enerji veren anti-aging bakım kremini yarattı!

Nasıl ki sağlıklı bir cildin ilk adımı temiz bir cilt ise cilt hücrelerinin temizliği de hücrelerin sağlıklı çalışabilmesi için temel adımdır. Nuxellence’ın benzersiz teknolojisinden ilham alarak üretilen Nuxellence® Detox cildin yenilenmesinde kritik bir süreç olan gece boyunca hücrelerin kalbine etki ederek, hücrelerin toksinlerinden arınmasını destekler. Güne 2 saat fazla uyumuş gibi dinlenmiş bir cilt ile uyanmanızı sağlar.

10 patente sahip Nuxellence  Detox  hücre yaşlanmasında kilit rol oynayan otolizi (hücrelerin kendini temizleme sistemi) destekler. Bu sayede gece boyunca cilde detoks etkisi sağlarken hücre sayısını ve kalitesini arttırarak cilde gençlik verir.

 Düzenli kullanımda: %82 gençleşme sağladığı kanıtlanmıştır.

Nuxellence® Éclat,   Nuxellence® Detox 

Nuxellence® Éclat,   Nuxellence® Detox   ile   gece boyunca yenilenen cilde günlük bakımı tamamlayıcı dokunuş sağlar. Zeytin yaprakları ve düzeltici pigmentlerle cilde ışıltı verirken, hiyalüronik asit küreleri ve galanga yaprakları ile cilde dolgunluk kazandırır.

4 hafta sonunda: %90 oranında kırışıklıklarda azalma ve %79 oranında cilt ışıltısında artış sağlar.

Nuxellence®   Detox      50 ml     300 TL   %91,7 doğal içerik

Nuxellence®   Éclat         50 ml     260 TL   %87 doğal içerik

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ