Tommy Hilfiger’da turnuva rüzgarı

Tommy Hilfiger, ünlü tenis yıldızı Rafael Nadal’ın küresel marka elçiliğini kutlamaya devam ederken bu kez Paris’te bir pop-up tenis turnuvası ve ardından bir VIP kokteyl düzenledi. Her zamanki gibi Tommy Hilfiger imzasıyla farklılaşan etkinlikte Nadal, futbol ve tenisi buluşturan “futbol tenisi” maçına çıktı. Markanın Paris’te Rue du Faubourg Saint Honoré’deki Fransa genel merkezinin avlusunda gerçekleşen etkinlik için özel bir ortam hazırlandı.

Tenis raketini bir kenara koyup bu kez büyük boy bir tenis topuyla oynayan 14 Grand Slam unvanlı yıldızın karşısına halen Paris Saint-Germain’de oynayan Hollandalı futbolcu Gregoryvander Wiel ve İspanyol model Andrés Velencoso çıktı. Sunucu ve oyuncu Justine Fraioli hakem koltuğunda yerini alırken Paris-Saint Germain’in eski kalecisi JérômeAlonzo da maçta görev yaptı.

Paris’teki etkinlik hakkında konuşan Tommy Hilfiger, “Rafael’le işbirliğimiz sayesinde Tommy ailemiz bu kuşağın en büyük sporcularından birini kazandı. Rafael gerçekten de markamızın ruhunu temsil ediyor; eğlenceli, havalı ve aşırı ciddi değil. Bu eğlenceli tenis yorumunu Paris’e getirmekten ve şehirdeki hayranlarımızla buluşmaktan büyük heyecan duyuyoruz,” dedi.

Özel dikim takım elbiseler

Kıyafet seçimleriyle 2016 İlkbahar Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonuna vurgu yapılırken, her üç sporcu da özel dikim kalitesini performans kumaşlarla buluşturan THFLEX Rafael Nadal Edition kapsül koleksiyonundan takım elbiselerle korta çıktı. Van der Wiel, lacivert kruvaze ceketli takım elbise, Velencoso gri takım elbise ve Nadal açık gri takım elbisesiyle futbol tenisi oynadı.

Tommy Hilfiger’ın ev sahipliğinde dördüncü kez düzenlenen pop-up tenis turnuvası, ilk defa 2015 Ağustos’unda New York’ta Bryant Park’ta gerçekleşmişti. Rafael Nadal’ın Tommy Hilfiger Tailored, iç giyim ve parfüm koleksiyonlarının küresel marka elçisi olarak tanıtıldığı bu etkinliğin ardından geçen yıl Kasım’da Stuttgart ve Aralık’ta Madrid’te iki turnuva daha düzenlendi.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ