Brooks Brothers şık erkek koleksiyonu

Amerika’da yaklaşık 200 yıldır bir efsane haline gelen Brooks Brothers, 2016 Yaz Erkek koleksiyonu ile birbirinden şık seçenekler sunuyor. Ünlü ressam David Hockney’den esinlenen koleksiyonun renk paletinde, açık yeşilden uçuk maviye, mercandan pudra pembesine uzanan pastel renkler geniş yer tutarken, deniz esintileri taşıyan modeller geleneksel gemici baskılarıyla zenginleşiyor.

Koleksiyonda, yazın vazgeçilmezi lacivert, camel, beyaz ve kırmızı renklerdeki klasik şort ve mayoların yanı sıra canlı renkler ve çarpıcı desenlerde farklı seçenekleri de yer alıyor. Klasik model şortlar, ütü gerektirmeyen gömlekler ve blazer ceketler kombinlenerek hafta içi  için resmi bir tarz yakalarken, desenli şort ve mayolar düz renkli basic ve polo tişörtler ile tamamlanarak hafta sonu için rahat ve şık bir görünüm sunuyor.

Şık bir yaz için canlı renklerdeki keten şapkalar, şık hasır şapkalar, deri sandaletler ve deniz esintili şık aksesuarlarla tamamlanan Brooks Brothers 2016 Yaz Erkek Koleksiyonu’ndan seçiminizi yapmak üzere Brooks Brothers mağazalarına uğramayı unutmayın.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ