Sudocrem’den yeni dijital kampanya

Annelik serüveninin bir döneminde Sudocrem ile tanışmayanların sayısı oldukça azdır. 90 yıla dayanan uzmanlığı ile hassas bebek cildini koruyup, sakinleştiren Sudocrem, yeni dijital kampanyası ile ebeveynlerle buluşuyor. Anneliğin en eski mucize olduğunu anlatarak ve anne duygusallığıyla seslenen yeni dijital kampanya, “Sudocrem ile #DokunsanYeter” diyor.

Bebeklerin bez döneminde yaşanan pişik problemi annelerin kabusu haline geliyor. İçeriğindeki çinko oksit ile ciltteki sıvı kaybını azaltmaya yardımcı olan ve lanolin ile de cildi yatıştırıp yumuşatan Sudocrem; böylece bebeklerin bezlenme döneminde karşılaşılan pişiğin neden olduğu kızarıklığın  yatışmasında annelerin yardımına koşuyor.

Bebekleri için her zaman en iyisini isteyen annelere cilt bakımında en uygun bakımı sunan Sudocrem, Ceren Gündoğdu’nun sesiyle hayat bulan, yeni dijital kampanyası “Sudocrem ile #DokunsanYeter” diyerek annelerden bebeklere uzanan o mucizevi dokunuşa dikkat çekiyor ve anneleri, bebekleriyle mutlu anların tadını çıkarmaya davet ediyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ