Siz uyurken cildiniz canlansın!

The Body Shop, dünyanın farklı uçlarından canlandırıcı ve yenileyici özellikleriyle bilinen 3 kıymetli tohumu seçerek 7 güçlü esansiyel yağ ile birlikte yumuşak bir kreme dönüştürdü. Sonucunda ise The Body Shop severlere kendilerini rüya gibi hissettirecek uyku kremini yarattı.

Tıpta iyileştirici olma ve aromaterapide güzel kokuları sebebiyle tercih edilen 7 esansiyel yağ özenle seçilip, Mısır’dan antioksidan özelliğine sahip çörekotu, Şili’den Omega 3 ve 6 yönünden zengin kuşburnu, Çin’den ise besleyici oleik asit kaynağı kamelya tohumu yağı ile birleştirilerek,  uyurken cildi yenilemeye yardımcı olan bir formül elde edildi.

Uyku kalitesindeki düşüklük zaman içinde yaşlanma belirtilerini artırır. Cildin kendini en çok yenilediği zaman, altın saatler dediğimiz, akşam saat 11 ile gece saat 2 arasıdır. İşte tam burada Yeni Oils of Life™ Yoğun Canlandırıcı Uyku Kremi devreye girer ve tazeleyici yapısıyla cildinizin içine nüfuz ederek siz dinlenirken cildinizi canlandırır, uykudaki yenilenme zamanının en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

The Body Shop Yüz ve Vücut Bakımı Uzmanı Vanda Serrandor krem ile ilgili özellikleri, “Yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize masaj yapmak toksinlerden arınmanıza yardımcı olur, yorgunluk ve stresinizi azaltır. Bu ritüeli akşam yatmadan önce uygulamak önemlidir. Böylece cildiniz, en rahat olduğu bu zaman diliminde, kendini yeniler ve ışıltı kazanır.” diyerek aktarıyor.

Daha güzel bir ciltle uyanmanın 5 yolu

Satende uyuyun

Pamuklu yastık kılıfında uyumak yüzünüzde uyku çizgileri oluşturabilir. Yastık kılıflarınızı satenle değiştirin.

Saçınızı toplayın

Uyurken saçınızın yüzünüze değmemesi, saçınızdaki doğal yağların yüzünüzdeki karışıma zarar vermemesini sağlar.

Yastık kılıfınızı sık değiştirin

Yastık kılıfınızı haftada bir değiştirin ve değiştirmediğiniz günler tersini çevirerek kullanın. Böylece yüzünüzü bakterilerden korumuş olursunuz.

Meditasyona zaman ayırın

Stresin yaşlandırıcı etkisi vardır. Zihninizi boşaltmaya zaman ayırmak ve uykudan önce meditasyon yapmak sabah rahatlamış olarak uyanmanıza yardımcı olur.

Tuzdan uzak durun

Uykudan önce çok fazla tuz tüketimi vücudunuzu susuz bırakır ve göz çevrenizdeki doğal sıvıları emer. Sonucunda, sabah uyandığınızda yorgun gözaltı görüntüsüne sebep olur.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ