Cilt kusurlarından kurtulmaya ne dersiniz?

Birçok kadının makyaj yapmasındaki öncelikli neden cildinde bulunan kusurları küçük dokunuşlarla yok etmek olduğunu hepimiz itiraf edelim. Bu nedenle makyaj malzemelerimizi seçerken, cildimize en az zarar verecek ancak en etkili ürünleri tercih etmeye çalışırız. Makyajınızla birlikte istenmeyen kusurlarınızdan sizi kurtaracak Neutrogena®’dan yeni bir ürünü sizlerle paylaşıyoruz…

Dermatologlar tarafından önerilen ve Visibly Clear Ailesi ile sivilce, siyah nokta gibi cilt problemlerine etkili çözümler sunan Neutrogena®,  şimdi de CC Kremleri Türk tüketicisi ile buluşturuyor.

Neutrogena® , ciltteki lekeleri, izleri düzeltmeye yardımcı olurken, ciltteki kusurları kapatan ve cilt tonunu eşitleyen Correct and Perfect Serisini geliştirdi. Neutrogena®  Correct & Perfect Serisi CC Krem, tek adımda cildi düzeltmeye yardımcı olurken, ciltte önceden oluşmuş leke, iz gibi kusurları anında kapatıyor.

Patentli MICROCLEAR® teknolojisi içeren yağsız, su bazlı formülü sayesinde önceden oluşmuş leke ve iz gibi kusurları temizlemeye yardımcı oluyor. Cildin nefes almasına olanak sağlayan, hafif kapatıcı özelliği sayesinde CC Krem, cilt tonunu ile uyumlu şekilde çalışarak leke, kızarıklık ve izleri etkili şekilde kapatıyor.

Lekelerden kurtulma zamanı!

Leke ve iz gibi kusurları düzelten ve mükemmelleştiren Neutrogena®  Correct & Perfect Serisi CC Krem ile cilt, problemli bile olsa anında daha pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. Yağsız CC krem, gözenekleri tıkamıyor; günden güne, makyajsız bile daha temiz ve güzel görünen bir cilde kavuşturuyor.

Açık ve orta tonu bulunan Neutrogena®  Correct & Perfect Serisi CC Krem eczane, parfümeri ve zincir marketlerde tüketicileri ile buluşuyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 26,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ