NUXE SUN ile cildiniz güneşten korunurken beslensin

Her yaşta insan için güneş keyif verdiği kadar zararlı ışınlarıyla bir o kadarda zararlı olabiliyor. Güneşlenirken ışınlara gereğinden fazla maruz kalınması geri dönüşü olmayan cilt problemlerine neden olabilir. İçeriğindeki su ve güneş çiçekleriyle ideal koruma ve göz kamaştıran ışıltı sağlayan NUXE Sun serisi, bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş, foto-yaşlanma karşıtı etkisiyle benzersiz bir kullanım keyfi sunuyor.

NUXE Sun serisinin içeriğinde, ciltteki nem kaybını önleyen su sümbülü, cildi güneşin ısıtıcı etkilerine karşı koruyan Kau Pe çiçeği, foto-yaşlanmaya karşı koruyan pirinç, biberiye ve pancardan elde edilen DNA prekürsörleri yer alıyor. Seride bulunan ürünler, tatlı portakal, tiare çiçeği ve vanilya kokusuyla yaz mevsimini unutulmaz kılıyor.

Her cildin ihtiyaçlarına hitap eden ürün seçenekleriyle NUXE Sun serisi, güneşle dost bir yaz sezonu vadediyor.

NUXE Sun serisinin üyelerini keşfedin!

Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 20/SPF 30: Hızlı emilen dokusuyla kullanım keyfi sunan “Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 20”, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken etkin bir nemlendirme sağlıyor. Seriye yeni katılan “Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 30” ise, koruyuculuğu tüp formunda sunuyor.

Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Yağı SPF 10/SPF 30: İçeriğindeki Macadamia, Shea ve ayçiçek yağları ile cildi besleyen “Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Yağı, SPF 10 ve SPF 30 seçenekleri ile cildinize kusursuz bir bronzluk kazandırıyor.

Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 30 /SPF 50: Cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan “Güneş Koruyucu Yüz Kremi SPF 30/SPF 50”, içeriğindeki pirinç pudrası sayesinde cildinizin yağlanmasını engelliyor.

Güneş Sonrası Bakım Kremi: Fransa’daki rakipleri arasında 1 numara olan “Güneş Sonrası Bakım Kremi”, içeriğindeki Kau Pe çiçeği ve su sümbülü ile güneşten ısınan cildi yatıştırarak nemlendiriyor. Otobronzan Yüz Kremi: İçeriğinde organik susam yağı, hindistan cevizi yağı ve bitkisel gliserin bulunan “Otobronzan Yüz Kremi” hızlı bronzlaştırma etkisinin yanı sıra koruyucu ve nemlendirici özelliklere sahip. Cildin mükemmel, pürüzsüz bir görünüme kavuşması için kullanım öncesi peeling ve nemlendirme öneriliyor.

Otobronzan Vücut Kremi: İçeriğinde inci taneleri, hindistan cevizi türevi ve bitkisel gliserin bulunan “Otobronzan Vücut Kremi” ile çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

NUXE Sun serisi…

  • İçeriğindeki 4 filtre ile hem UVB hem de UVA ışınlarına karşı cildi koruyor. Böylece hem güneş yanıklarını, hem de erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını engelliyor.
  • Hücre onarımını tetikleyen pirinç ve biberiye özleri ve pancardan elde edilen DNA prekürsörleri sayesinde foto-yaşlanmaya karşı savaşıyor.
  • Su sümbülü cilde güneşte kaybettiği nemi geri kazandırırken Kau Pe çiçekleri cildin fazla ısınmasını önleyerek yatıştırıcı etki sağlıyor.
  • Melanojenezi aktive eden keçiboynuzu tohumları cildin kendi kendini güneşten korumasına yardımcı oluyor.
  • Tüm NUXE serileri gibi güneş serisi de kokusu ve dokusuyla fark yaratıyor. Portakal çiçeği, vanilya ve tiarenin muhteşem kokusu ve kolayca emilen dokularıyla bu seri de kullanım keyfini ön planda tutuyor.

Fiyat: SPF 30 150 ml 95 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ