Renkli, enerjik bir ilkbahar yaz koleksiyonu

Yenilikçi, rahat ve özgün stilini, enerjik ve capcanlı tasarımlara yansıtan Mudo FTS64, İlkbahar Yaz 2016 sezonuna rengarenk bir giriş yapıyor.

Mudo FTS64 kadın ilkbahar yaz koleksiyonu, beş farklı hikaye ile yazın bitmek tükenmek bilmeyen dinamizmini tasarımlarına yansıtıyor. Her hikaye kendine ait renk skalası, formları, silüetleri ve kumaşları ile kendi içinde bir anlatım sergiliyor.

“Beach Trip” heyecanla beklenen renkli, sıcak ve hareketli bir yaz tatili vaad ediyor. Plaj ve marin temasının öne çıktığı koleksiyonda, nefes alabilen kumaşlar, dantel, nakış detaylar, rahat ve salaş kalıplarla biraraya gelerek casual bir görünüm sağlıyor. Mavi ve beyazın uyum içerisinde olduğu çizgili kısa üstler, şortlar, askılı elbise ve tulumlar, aksesuarlarla rahatça kombinlenerek yaz modasına yön veriyor

“Summer Fest” etnik ve floral desenlerin kullanıldığı, renkli ve dinamik hikayesiylefestival havasını şehre taşıyor. Dantel ve nakış, batik efektler, püskül ve ponpon detaylar ile dökümlü ve fit kalıplar,hafif kumaşlarla buluşarak hayatının her alanında özgür olmayı sevenlere hitap ediyor. Rengarenk desenlerdeki uzun elbiseler ve kimonolar, bol paça pantolon ve denim şortlarla mükemmel bir uyum sergiliyor.

“Boyhood”, kabuğundan sıyrılıp kendi tarzını yansıtan genç ruhu temsil ediyor. Bu hikaye içerisinde yer alan sportif tasarımlar, rakam baskıları ve renkli payet süslemelerle buluşuyor. Ekose ve pileli kloş etek, mini elbise  ve bomber ceketlerin yer aldığı koleksiyonda, mavi, indigo, mandalin ve kırmızı hakim.

“Pop Shop”,90’lara özgü cartoon karakterleri ve eğlenceli sloganları tasarımlarına taşıyan Mudo FTS64’ün eğlenceli yönlerini gözler önüne seriyor. Oversize formların pastel renklerle buluştuğu koleksiyonda, pop kültürünü yansıtan sweatshirt’ler ve  t-shirt’ler öne çıkıyor.

“Rock Chic”siyah ve beyazın muhteşem kontrast etkisini gözler önüne sererek şehrin asi çocuğunun hikayesini anlatıyor. Rahat kalıplar ve kolay giyilebilir modeller, deri ve püskül detayları, metalik yüzeyler ve zımba süslemeler ile buluşuyor. Şehrin ritmine ayak uyduran sloganlarıyla sezonun kurallarını belirliyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ