Swatch Neon Koleksiyonu geri döndü!

80’ler ve 90’larda çocuk şimdinin ebeveynleri bu koleksiyonu çok sevecek. Eğlenmeyi seven ve modayı takip eden ebeveynler renkli hayat stillerine enerjilerini yükseltmek için, Swatch markasının Neon koleksiyonunu geniş yer vereceğe benziyor.

Swatch Neon koleksiyonu, 80‘lerin ve 90‘ların özgürleştirici provokasyonundan ilham alıyor. Çeşitli boyutları, modelleri ve canlı neon renkleriyle koleksiyon, 2023 Swatch Neon Koleksiyonu‘nun başarısını geliştirerek her tarza uygun, mod yükselten bir enerji sunuyor. Orijinal Swatch tasarımlarından esinlenen koleksiyon neşe, eğlence ve ikonik Swatch heyecanın özünü arayan, yeni nesil modayı takip eden kullanıcılara hitap etmeyi vaat ediyor. Her modeldeki grafik unsurlar 80‘ler 90‘lar tarzını yansıtarak kullanıcıya Swatch Neon‘un enerjisini yüklüyor.

Swatch Neon Pink Podium  modeli, 1990 tarihli Pink Podium’dan ilham alıyor. Swatch Gent, stilden ödün vermeden parlak pembe kayışı, mor ve sarı kadran detayları ile herkesi etkileyecek.

41 mm‘lik Swatch Neon Rider, her tarza şıklık katarak siyah, yeşil ve turuncudan oluşan güçlü renk paleti ile saate eğlenceli bir dokunuş katıyor. Klasik görünümünü, 1989‘daki orijinal Neon Rider‘dan alan Swatch, göz kamaştırıcı renklerle eğlenceli duruşunu garanti ediyor.

Swatch Neon Hot Racer, ilhamını 1989 tarihli orijinal Swatch Gent Hot Racer‘dan alarak süper ince Skin Classic kasasıyla canlılığı yepyeni boyutlara taşıyor. Minimalist stil ve kendine özgü tasarımı ile, her zaman ‘çok daha fazlası‘ mottosunu yansıtıyor.

Swatch Neon Flash Arrow ve Swatch Neon Wave ile canlı ve eğlenceli bir görünüm. Parlak pembe kayış ve turkuaz kasaya sahip renk bölümlü kadran ve turuncu kronograf sayacına odaklanan turkuaz kayış seçeneği ile, 1991’deki orijinal kronograf tasarımdan ilham alıyor. Kayıştaki eşleşen döngülerle çok renkli düğmelere sahip spor saatin eğlenceli bir yorumu.

Swatch Neon Jelly 1993 tarihli orijinal Jelly Stag‘den ilham alarak tasarlndı. Şeffaf kasa ve kayış, gümüş kadran ve renkli halka detaylarıyla uyumlu kronograf düğmeleri mükemmel bir tasarım oluşturuyor.

Swatch Neon Koleksiyonu Swatch mağazalarında ve swatch.com.tr‘de satışa sunuldu.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ