Annelere özel koleksiyon

DESA koleksiyonunda yer alan parçalar her tarz ve stile hitap ediyor ve stil sahibi anneler için ideal hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Annelerinizin günlük şıklığının tamamlayıcısı olacak DESA aksesuar koleksiyonunda her stile yönelik birbirinden şık çanta, ayakkabı ve cüzdan yer alıyor. Annesine ince düşünülmüş, detaycı bir hediyeyle mutlu etmek isteyenler için DESA Aksesuar koleksiyonu en doğru seçim oluyor ve bu hediyeler annenizin şıklığına şıklık katıyor.

Ayakkabı koleksiyonunda yer alan renkli günlük ayakkabılar rahatına düşkğn, modern annelere hitap ederken, günün her anı elegant ve şık görünümünden vazgeçmek istemeyen annelerin kalbine giden yol birbirinden şık stilettolardan geçiyor.

Özel koleksiyon…

Aksesuar koleksiyonunda yer alan çanta ve cüzdanlar ise annenizin yanından hiç ayırmayacağı ve ona daima sizi hatırlatacak bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor ve bu özel günü ölümsüz kılıyor.

DESA’nın birbirinden şık deri ve süet ceketleri ise ılık bahar akşamlarında annelerinizin yanından ayırmayacağı parçalar oluyor ve özgün tasarımlarıyla stil sahibi bir görünüm sunuyor. Her türlü kombinle mükemmel uyum sağlayan DESA deri ceket ve yelekler annenizin stilinin anahtar parçası oluyor.

DESA hediye alternatifleri, şık ve modern tasarımlarıyla annenizin kalbini fethederken, benzersiz deri kalitesi ve usta işçiliğiyle de annenizin gardırobunda kalıcı bir yer ediniyor ve ona daima sizin sevginizi hatırlatıyor. Bu Anneler Günü’nde de annenize verdiğiniz değeri ve beslediğiniz sonsuz sevgiyi anlatmanın yolu DESA’dan geçiyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ