Gündüzde parıldayın!

Pırıltılı parçalar, günlük giyimin altın çağını yaşadığı bu sezonda; Couture hassasiyetinde tasarlanmış hazır giyim parçaları olarak gardroplarda yerini alıyor.

Gündüzden geceye değil, geceden gündüze uyarlanabilen parçaların hükümdar olduğu stil GLAM CHIC, T.A.G.G. İlkbahar Yaz 2016 Koleksiyonunda hayat buluyor. Parlak renklerin sadece gece giyilmesi klişesine göndermede bulunan tasarımlar, cesur kadınların hikayesini yazıyor. Bu maksimalist yaklaşım sıradan bir günü özelleştirmekle kalmayıp, iddialı bir görünümle T.A.G.G. kadının adımlarını daha da güçlendiriyor. Pırıltılı parçalar, günlük giyimin altın çağını yaşadığı bu sezonda gardroplarda couture ciddiyetinde hazır giyim parçaları olarak yerini alıyor.

Gold rengi ilk koleksiyonundan beri ustalikla kullanan T.A.G.G. yine bu renge sahip cikiyor ve SS16 koleksiyonunda da parıltıyı günlük yaşama sızdırıyor. Neo-feminism akımından yola çıkılarak hazırlanan koleksiyon, kendi ayakları üzerinde durmayı başaran, her türlü sosyal baskıya başkaldıran kahraman kadınları baş role taşıyor. Güçlü renk paleti, kaliteli kumaşları ve özgün formlarıyla öne çıkan koleksiyonda, pırıltılar günlük giyime göz kırpıyor.

Koleksiyonda jean ceket formundaki gold kumas ceketler, asimetrik tunikler, varaklı trenckotlar, pırıltılı suet plise etekler ve tunikler, beyazla asaleti yakalayan yakasız ceketler, çift yön payetli balık etekler ve biker ceketler, aksesuarlarda da yine gold renklerle destekleniyor.

T.A.G.G. tasarımlarına Brandroom Nişantaşı ve Gizia Gate mağazalarından ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ