Quantum’un gücü saçlarınızda

Saçlarımızın, sürekli onları tahrip edecek koşullara mazuz bırakılan ellerden hiç bir farkı yoktur. Saçlarımız yıprandığında aynı ellerimiz gibi bakım yapmamız gerekir. Saçlarımızda zayıflar ve hasarlanmış halleriyle dökülmeye başlar. Dökülmenin fazlaca olduğu durumlarda Bioxcin sizler için güzel bir ürün geliştirdi.

Fizikten düşünceye kadar farklı alanlarda kullanılan ve pozitif oluşuma ulaşmayı sağlayan quantum, Bioxcin’in son ürünü Quantum Bio-Activ Şampuan ve Serum’un da esin kaynağı oldu. İlk yıkamadan itibaren daha kalın, gür saç telleri sağlayan ve dökülmeyi önleyen etkisiyle öne çıkan Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan ve Serum; saçlarda uyanışın, gücün ve sağlığın da kahramanı olarak tüketiciye ulaşıyor.

Bioxcin Quantum, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş formülüyle saçın en hasarlı yüzeylerinde katman oluşturarak her bir teli tek tek onarıyor. Ürün durulama sonrası dahi saçta kalan peptitler sayesinde saçı gürleştiriyor. İçeriğindeki flavonoidler, vitaminler ve mineraller de saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı oluyor.

Biota Laboratuvarları’nın amiral markası Bioxcin’in en yeni ürünü olan Quantum, incelmiş, sönük, canlılığını kaybetmiş ve mat saçlara yeniden can veriyor. Kuru/Normal, Yağlı, Hassas, Double Effect çeşitlerinin yanısıra, serumu da bulunan Bioxcin Quantum, kadın ve erkekler için sağlıklı saçların en büyük destekleyicisi olarak pazardaki yerini alıyor. Ürünlerinde en çok bitkiyi kullanan Biota Laboratuvarları, Bioxcin Quantum ile kullanıcısına gür ve kalın telli saçlar vaat ediyor.

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan 34 TL,

Bioxcin Quantum Bio-Activ Serum ise 89 TL 

dermokozmetik bir ürün olarak eczane raflarında yerini alıyor.

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION