Cetaphil ürünleri artik Türkiye’de!

Dünya genelinde cilt bakımında doktorların tavsiye ettiği Cetaphil ürünleri, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle Türkiye pazarına giriş yaptı. 

Günlük cilt bakımı ve özel cilt bakımı olarak konumlandırılan yedi ayrı ürünü ile tüm yaş gruplarından kadınlara ihtiyacı olan hassas bakımı sunmayı vaad eden Cetaphil ürünleri ile bugün düzenlenen Türkiye basın lansmanında tanışma fırsatımız oldu. Bizler için oldukça faydalı bir lansman olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim. Çoğu zaman cilt bakım ürünlerimizi seçerken kendi cildimizi tam olarak tanımadığımız için tavsiye edilen ürünleri kullandığınız olmuştur. Ancak öncelikle yapmanız gereken cildinizi tanımanız, ardından bakım ürünlerini seçmeniz.

Cilt sağlığı ile ilgili önemli bilgilerin paylaşıldığı lansmanda Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir cilt bakımında birincil önceliğin cilt tipini tanımak ve cilt tipine uygun bakım yapmak olduğunu belirtti. Cilt tipine uygun doğru ürünler seçmenin önemini vurgulayan ve cilt bakımında yapılması gereken doğru adımları bizlerle paylaşan Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir, önemli tavsiyelerde bulundu.

Cetaphil ürünlerinin doğru cilt tiplerinde kullanıldığında çok etkili sonuçlar doğuracağını belirten Ürün Müdürü Nihal Şen: “Yedi ayrı Cetaphil ürünü ile hem günlük cilt bakımı rutininde hem de akne (Dermacontrol serisi) ve çok kuru&kaşıntılı cilt problemleri (Restoraderm serisi) gibi rahatsızlıklarda kullanılabilecek yıkama ve nemlendirme ürünleri ile cildin ihtiyacı olan hassas bakımı sunuyoruz. Her yaş grubundan hassas ciltler için uygun olan Cetaphil ürünlerinin etkinliği yapılan klinik testlerle de kanıtlanmıştır.” dedi

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION