Bakımlı saçların sırrı

Düz ya da kıvırcık, uzun ya da kısa fark etmez; hepimiz saçlarımız daha güzel görünsün isteriz. Bunun için farklı renkler, modeller dener; maşa, fön, düzleştirici kullanırız. Ancak saçlarınız sağlıklı değilse bütün bunlar hiçbir işe yaramaz. Çünkü yıpranmış saçlar cansız, donuk görünür, elektriklenir ve zor şekil alır. Böyle durumlarda saçlarınızı eski sağlığına kavuşturacak ürünler seçmeniz gerekir. “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan COSMED’in yıpranan saçlara özel ürünü Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi de işte tam da böyle bir ürün.

Yüksek topuzlar, ikiz örgüler, iri dalgalar… Saç modelinizi seçtiniz ama saçlarınız yıpranmış, kurumuş ve zarar görmüşse bakımı da ihmal etmemelisiniz. COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi saçlarınızın onarılıp güçlenmesine, kolay taranıp şekil almasına yardımcı oluyor. Size de sadece saç modelini seçip uygulamak kalıyor.

COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, bitkisel yağlar, keratin ve pirinç proteinlerinden zengin yapısı sayesinde yıpranmış ve kırılan saçların imdadına yetişiyor. Ürün, yıpranmış ve nemini kaybetmiş saçlarının onarılmasına ve nemlendirilmesine yardımcı oluyor. COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, saç tellerini kırılmalara karşı güçlendirirken kolay taranmasını sağlıyor ve parlaklık kazandırıyor. Eğer saçlarınız boya, perma, ombre gibi işlemler görmüşse COSMED Hair Guard Canlandırıcı Saç Kremi, yıpranmış saç tellerinin bütünlüğünü geri kazanmasını da destek oluyor. Ayrıca ürün, elektriklenme problemi yaşayan saçlar için de ideal.

Fiyat: 200 ml: 39.50 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ