Prima’dan kolay değiştirilen Yeni Pampers Külot Bezi

Prima, yeni nesil Prima kuruluğunu ve yeniliklerini şimdi Prima Yeni Pampers Külot Bez’de bir araya getiriyor. Değiştirilmesi kolay yeni nesil Pampers Külot Bez ile bebekler 12 saatlik Prima kuruluğunun tadını çıkarıyor.

Anne babaları en çok sevindiren şeyin bebeklerini mutlu görmek olduğunu bilen Prima, bebeklerin oyun zamanında, geceleri ve günün herhangi bir anında olabildiğince kuru kalmasına yardım etmek amacı ile yeni nesil Prima’dan Pampers Külot Bez’i geliştirdi. Prima’dan Yeni Pampers Külot Bezi, yeni tasarımı sayesinde bezin çabuk ve kolay değiştirilmesine de imkan veriyor ve bebekler kesintisiz mutluluğun keyfini sürebiliyor.

Hareketli Bebekler İçin Kolay Değiştirilen Külot Bezlerinde “Yeni Nesil” Prima Kuruluğu

Prima’dan Pampers Külot Bez, tüm beli kaplayan esnek bantı, paçaları ve ekstra nefes alabilen malzemeler ile bebekleri dört bir yandan yumuşaklığıyla sarıyor. Ağırlıklarının 30 katına kadar sıvıyı emebilen ve eşit şekilde dağıtarak ıslaklığı hapseden Prima Mikro İnci Tanecikleri ve 12 saate kadar gece kuruluğu sunan Prima Ekstra Uyku Tabakası ile de bebeklerin daha kuru olmasını sağlıyor. Altı kuru olan bebekler özgürce hareket ediyor.

Prima’dan Yeni Pampers Külot Bez’in esnek bantları, bezin külot gibi kolayca giydirilmesini ve tüm bebeklere uymasını sağlarken ön tarafında bulunan eğlenceli çizgi karakterler hem ebeveynler hem de bebekler için bez değiştirme anını keyifli ve kolay hale getiriyor. Hareketli bebeklerin hızlarının kesilmemesi için sahip olduğu kolay yırtılan yanları sayesinde kullanım sonrasında bezi aşağı çekmeden çıkarılmasına imkan sağlıyor. Böylece hem bebeklerin hem de annelerin en büyük yardımcısı oluyor.

Prima Türkiye ve Kafkaslar Marka İletişim Müdürü Cansu Türkay ; “Bugünlerde külotlar sadece tuvalet eğitimi için kullanılmıyor. Giderek daha fazla sayıda anne baba, bebekleri dolaşırken ve mutlu bir şekilde koştururken çıkarıp değiştirmesi kolay olduğu için külot bez biçimini tercih ediyor. Prima’nın yeni nesli Prima’dan Pampers Külot Bezi ile Prima’nın 12 saate kadar kuru tutan teknolojisini, bu yeni kolay değiştirilebilir külot biçimiyle anne babalara bir seçenek olarak sunuyoruz. Uykudayken veya uyanıkken bir bebek sürekli öğrenir ve büyür fakat bebek, ıslaklığın yarattığı tahriş ve bez değişimi yüzünden rahatsız olduğunda, söz konusu rahatsızlık bebeğin öğrenme deneyimini kesintiye uğratır. Hızlı ve kolay değiştirilebilen biçimle bir araya gelen Prima kuruluğu ile bebeğiniz gündüz ve gece boyunca kesintisiz mutluluğun ve deneyimin tadını çıkarabilir” diyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ