Philips Avent Natural serisi biberonlar

Philips Avent’in Natural serisi biberonları, tasarımı ve dokusu sayesinde bebekler için biberonla beslenmeyi daha doğal hale getiriyor. Biberon ısıtıcısı ise anne sütünü hızlı ve eşit derecede ısıtarak sütü bebeğiniz için anında içime hazırlıyor.

Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent Natural Serisi Biberonları’nın tasarımları, eşsiz konfor sağlayan yaprakçıları ile bebekler için anne göğsüne yakın bir his oluşturuyor. Bu yapı, biberon emziğinin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlarken, içeriye çökmeden bebeğin beslenmesine yardımcı oluyor. Biberon ile beslenmeyi emzirmeyle birleştirmeyi kolaylaştıran bu tasarım, hem anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinde de devam ediyor.

Yenilikçi sistem ön planda

Philips Avent Natural Serisi Biberonları’nda bulunan gelişmiş ve yenilikçi, özel antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engelleniyor. Böylece bebeğiniz hava yutmuyor, kolik sancısının şiddeti de önemli ölçüde azaltılmış oluyor.

Tutuşu kolaylaştıran ergonomik yapıya sahip Philips Avent Natural Serisi Biberonlar’ın 125 ml, 260 ml ve 330 ml olmak üzere üç farklı çeşidi bulunuyor. Polipropilen malzemeden yapılan Philips Avent Natural serisi biberonları BPA içermiyor.

Güvenilir ve dayanıklı, yüksek kaliteli borosilikat cam ile üretilen, 120 ml ve 240 ml olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan, Philips Avent Natural cam biberonların ise kırılmaya karşı doğal bir dayanıklılığı bulunuyor.

Sadece 3 dakikada bebeğinizin ağzına layık sıcaklık…

Philips Avent Hızlı Biberon Isıtıcı, anne sütünü sadece 3 dakikada* hassas ve eşit derecede ısıtıyor. Sıcaklığın homojen bir şekilde dağılmasına olanak tanıyan hızlı ısıtıcı sütü ısıtırken devamlı karıştırdığı için anne sütünün kalitesini koruyor.

Çalışan annelerin en büyük kurtarıcısı olan sütü buzdolabında dondurma işlemi ise çözdürme sırasında vakit kaybına neden oluyor. Sütün buzdolabında erimesini beklemekten ve biberonu musluk suyu altında bekleterek çözdürmekten çok daha hızlı bir çözüm sunan hızlı ısıtıcı, sahip olduğu teknoloji anne sütünün buzunu hassas ve güvenli bir şekilde çözüyor.  Philips Avent Hızlı Biberon Isıtıcı ayrıca mama ısıtmaya da olanak tanıyarak annelerin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Hızlı Biberon Isıtıcı Fiyat: 179,90 TL

Natural PP Biberon 60 ml tekli   27,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ