Polomiksiz bir Babalar Günü hediyesi!

Silk and Cashmere’de Haziran ayının hikayesi hayatımızın en değerli, bir o kadar da hediye alması zor kahramanlarına ithaf ediliyor. “Babalar gününde ne alsam?” çelişkisini ortadan kaldıran Silk and Cashmere kusursuz bir polo serisiyle karşınızda. Hediye polemiğine girmeyin, tercihinizi modern klasik Polo serisinden yaparak işinizi garantiye alın. Huzurlarınızda bu ayın hikayesi; Polomik!

Polo müptelası

Optik illüzyon tadında puantiyeli dokusu ve deseniyle görsel oyunlar yaratan bu model, Babalar Günü hediyesi için heyecanlı bir seçim. Hem sofistike, hem de hareketli, pamuk ve ipek karışımlı Jen Textured Polo, kırmızı Capra Hircus keçisi logosu, ve yaka ve kol detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Tişörtlerin babası

Klasik poloya sadık kalıp, modern rötuşlarla güncelleştirilen bu model, dinamik Babaları daha da gençleştirecek. Pamuk ve ipeğin yumuşak harmanından elde edilen Jen Daddy’s Polo, hafif metalik yansımasıyla farkını belli ediyor ve çekici hediye paketleri mükemmel sunumu tamamlıyor.

Klasik Babaların favorisi olacak Jen Cem’s Polo, kahverengi ve mavinin kusursuz uyumunu sergiliyor. Zarif parlak yansıması, ve tüy gibi hafif ipek ve pamuk karışımıyla sıcak yaz aylarında Babanızı hem serin hem de kendinden emin tutacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ