Molton Brown’dan iki sofistike set

Molton Brown, Babalar Günü’ne özel yeni bir koleksiyon ile her zaman en iyiyi hak eden babalarımız için tıraş bıçağı ve fırçası ile tıraş sabunu ve sabunluğundan oluşan iki sofistike set sunuyor.

Molton Brown, tıraş bıçağı ve fırçasından oluşan özel seti ile bakımına önem veren erkeklerin sabah ritüellerine şık bir yorum katıyor. Uzun bir araştırma-geliştirme sürecinin ürünü olan krom kaplama metal fırça ve bıçak, ağırlığı ve dengeli tasarımıyla mükemmel bir tıraş deneyimi sunuyor. Kalitesi ve yumuşak dokusuyla ünlü silvertip badger’la üretilen tıraş fırçası hem cilde gereken hassas dokunuşu hem de her kullanışta aynı sağlamlığı sağlıyor.

Molton Brown’ın hindistancevizi yağı ile harmanladığı nemlendirici sabunu cildi tıraşa hazırlıyor. Üst notada mandalina, alt notalarda sandal ağacı, vanilya ve misk taşıyan kokusunun kalbinde ise yasemin ve menekşe yer alıyor. Böylece Molton Brown tıraş sabununun hem cilde sağladığı yumuşaklık hem de kokusuyla cezbedici bir sonuç elde ediliyor. Sette yer alan sabunluk ise özel tasarımı ile şık bir görünüme sahip.

Lüks Badger Tıraş Fırçası & Bıçağı(The Shaving Kit): 880 TL

Nemlendirici Tıraş Sabunu ve Sabunluk(Moisture-rich Shaving Soap & Bowl): 200 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ