Plantronics kablo derdine son veriyor!

Genel olarak erkekler TV başında uzun süre zaman geçiriyor. Özellikle birkaç erkek bir araya geldiklerinde ilk yaptıkları şey kuşkusuz oyun oynamak. Ancak erkeklerin bu keyifli oyun saatlerinde onları yoran unsurlardan biri de cihazların kablo problemleri!

Plantronics, kablosuz oyun kulaklığı Gamecom P80 modeli ile dikkatleri üzerine çekiyor. PC, Mac ve Playstation 4’te 10 saate kadar rahatlıkla kullanılabilen Gamecom P80, dikkat dağıtan veya kullanıma engel olan kulaklık kablolarını ortadan kaldırıyor.

Dış seslerden uzaklaşın!

Kulağı rahatsız etmeyen ergonomik yapısıyla rahatlıkla kullanılabilen Gamecom P80, gürültü engelleyici mikrofonu sayesinde bulunduğunuz ortamdan izole olurken oyuna, videoya ya da müziğe kendinizi tamamen odaklayabilirsiniz. Etraftaki sesleri engelleyen mikrofonları bulunan Gamecom P80’de, gürültü kesen mikrofon arka plandaki sesi keserek sesinizi karşı tarafa net bir şekilde iletmenizi sağlıyor.

12 metrelik oyun alanı!

Oyun keyfini uzun saatlere kadar sürdürmek isteyen oyuncular için kablo derdini ortadan kaldıran Gamecom P80, hafif ve dayanıklı yapısıyla da öne çıkıyor. Plantronics’in kablosuz özellikli oyun kulaklığı hareket alanınızı 12 metreye çıkartıyor. Kabloların rahat hareket etmeyi engelleyen karmaşıklığını yaşamayacağınız ve maksimum hareket kapasitesine sahip olacağınız Plantronics Gamecom P80, üzerinde bulunan tuşlarla da kontrolü tek bir yerde topluyor. Ses ayarı, parça seçimi ve durdur- yürüt gibi özellikleri kulaklığın üzerindeki tuşlardan kontrol edebileceğiniz Gamecom P80, aynı zamanda Playstation lisansıyla da dikkat çekiyor.

Teknik özellikleri:

Kablosuz aralığı                                 :USB kablosuz alıcı-vericiden 12m/40ft e kadar.

Kulaklık üzerindeki kontroller         :Ses, sesi oynat/durdur ve parçayı atla

Hoparlör sürücü hacmi                     :40 mm

Hoparlör frekans yanıtı                     :20Hz-20kHz

Şarj süresi:                                          : 4 saat=10 saate kadar kullanım (tam şarj)

: 2 saat= 8 saate kadar kullanım (1/2 şarj)

USB kablosu kullanma                     : 1 saat= 2 saate kadar kullanım (1/4 şarj)

Uyumluluk                                         :Windows, Mac ve Playstation 4

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ