Özge Özder’in devam sütü tercihi

Anneler için hamilelik dönemlerinden itibaren bebeklerinin sağlıklı dünyaya gelmesi ve ilerleyen dönemi güçlü bir bağışıklık sistemi ile devam edebilmeleri için beslenme ilk sırada yer alıyor. Anne sütünün bebeğe sağladığı faydalar saymakla bitmeyecek kadar fazla olması nedeniyle sağlıklı bir beslenme için adeta mucize besin olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, anne sütünün yanında bebeklerin ek besine de ihtiyaç duyduğu dönemler oluyor. Bu nedenle anneler, devam sütü tercihlerinde anne sütüne yakın ve bebeğinin beslenmesini destekleyecek ürün olmasına özen gösteriyor.

Anne sütünün bebeğin bağışıklığını destekleyen eşsiz içeriğini 50 yıldan uzun süredir bilim insanları ve uzmanlar ile araştıran Nutricia Anne Sütü Araştırma Merkezi, bebek beslenmesine yönelik en yeni ürünleri geliştirerek, bebeklere en gelişmiş devam sütlerini sunmak için çalışmalarına sürekli olarak devam ettiğini açıklıyor. Doğanın bir mucizesi olan ve bebeğin bağışıklığını güçlendiren anne sütünün içeriğinde yer alan probiyotik ve prebiyotikler en değerli besin olmasını sağlıyor. Bilimsel araştırmalar kapsamında geliştirilen Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü, içeriğinde hem probiyotik hem prebiyotik olması nedeniyle anne sütünden sonra, içeriğindeki D vitamini ile bağışıklık sisteminin normal işlevini desteklemesini sağlıyor.*

“Yaptığım araştırmalar sonrasında tercih ettim”

Ünlü oyuncu Özge Özder de, bu nedenle en yeni ve en gelişmiş** çocuk devam sütü olma özelliği taşıyan Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü’nü tercih ediyor. Özge Özder YouTube kanalında yayınladığı videoda, anne sütünün içerisindeki prebiyotik ve probiyotiklerin önemini ve Luna’nın bağışıklığını desteklemek için beslenme rutininde edindiği tecrübeleri takipçileriyle paylaştı.

YouTube kanalında yayınladığı videoda annelik yolculuğunu ve eşinin babalık sürecinde yaşadıklarını anlatan Özge Özder, kızı Luna için tercihinin Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü’nden yana olduğunu belirtti. Kızının sağlıklı beslenmesi için yaptığı araştırmalar kapsamında Aptamil Prosyneo 3 Çocuk Devam Sütü’nün hayatlarına nasıl dahil olduğunu açıklayan Özge Özder, artık Luna’nın beslenme rutininin bir parçası olduğunu anlattı.

*D vitamini çocuklarda bağışıklık sisteminin normal işlevine katkıda bulunur. Anne sütü bebeğiniz için en üstün besindir. Eksikliğinde doktorunuza danışınız. Sağlıklı yaşam için dengeli ve çeşitli beslenme önemlidir.                       

**Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ne göre.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ