HİPP’ten çevre dostu ürün

Hamilelik dönemi itibariyle bebeğiniz için kullanacağınız ürünleri araştırmaya başladınız. Hassas olan yenidoğan bebeğinizin cildine uygulayacağız bakım kremlerinin içeriği oldukça önemli. HİPP markası bu konuda ürünlerinin içeriğini özenle hazırlamasının yanı sıra ambalaj üretiminde de çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor.

Tamamen doğal içeriğe sahip nazik ve hassas temizlik sağlayan HİPP Babysanft bakım ürünleri, yenilenen formülü ve yüksek geri dönüştürülebilirlik oranına sahip ambalajları ile içeriğinde mikroplastik bulundurmaması nedeniyle toprağı ve suyu kirletmiyor. Doğal formüllere sahip olan HİPP Babysanft ürünlerinin içerisinde hassas cilde sahip olan bebekler için üretilen el ve yüz yıkama köpüğü dikkat çekiyor. İçeriğinde organik badem özü bulunan ürün, cildi temizlemesinin yanı sıra nemlendirmeye de yardımcı oluyor.

Kokusunu tamamen organik badem özünden alan el ve yüz yıkama köpüğü, nöty pH değerlere sahip olması nedeniyle cilde zarar vermeden temizlenmesini sağlıyor. Dermatolojik onayları bulunan ürünlerin içeriğinde; paraben, alerjen esansiyel yağlar, mineral yağ, paraben, hayvansal ham maddeler ve mikroplastik bulunmamaktadır.

HİPP Babysanft el ve yüz yıkama köpüğü fiyatı: 199.89 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ