Nuxe’ten yeni bitkisel formül!

Biz kadınlar yaşlanma kırışıklarını fark etmek için ileri yaşları beklemeden erken yaşlarda çözüm aramaya başlarız. Aslında bu yöntem, tedbiri baştan almakta fayda var. Medikal terapiden esinlenen Nuxe, tek bir bitki hücresinden elde edilen geleneksel içeriklerin aksine iki hücreyi bir araya getiren bi-floral hücre teknolojisiyle Nuxuriance® Ultra serisini yarattı. NUXE Laboratuvarı safran çiçeğinden elde edilen aktifleri begonvil hücresine enjekte ederek yarattığı bi-floral hücreler ile aktif moleküllerin ciltteki hedef noktaya daha kolay ve hızlı ulaşmalarını sağladı. Hedef odaklı ve sürekli etki sağlayan bi-floral hücreler, kozmetikte ilk defa NUXE tarafından Nuxuriance ® Ultra serisinde kullanılıyor.

Globalanti-Aging

Nuxe’ün ilk global anti-aging serisi olan Nuxuriance Ultra® yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı savaşıyor:

  • Kırışıklık sayısını azaltıyor
  • Yüz ovalini şekle sokuyor
  • Cilt ışıltısını artırıyor
  • Cildi yoğunlaştırıyor
  • Yüz hatlarını toparlıyor

Üstün performans ve kullanım keyfi

Tüm ürünleri bağımsız laboratuvarlar tarafından test edilen ve onaylanan, 45 patent sahipi NUXE, Nuxuriance Ultra® için yaptığı çalışmalar ile bir adım daha ileri gidiyor.

Laboratuvar ortamında gerçekleştirilen 5 bilimsel çalışmanın yanında 300’den fazla kadın gönüllü ile gerçekleştirilen 7 klinik çalışmayla hem epidermis, hem de dermiste yeni cilt hücresi üretiminde belirgin sonuçlar elde etti.

Ürünün performansını göstermesi için devamlı kullanıma, devamlı kullanım için de keyfe önem veren NUXE, bu seride kullandığı odun ve misk bazlı, tatlı meyve ve çiçek kokularıyla tüm kadınları baştan çıkarıyor.

Yenilik

Nuxuriance® Ultra serisi serum, gündüz kremi, gece kremi, göz ve dudak çevresi kreminin yanı sıra yeni doldurucu özellikli roll-on maskesi ile dikkat çekiyor.

Bu maske, iki farklı şekilde kullanılabiliyor.

Anında ışıltı ve sıkılaştırıcı etki için maske yüze uygulandıktan sonra 10 dakika bekletip masaj yapmadan durulayabilirsiniz.

Derin anti-aging etki içinse, uygulama sonrası ürün başlığını «off» konumuna getirerek çizgilerinizin bulunduğu bölgelere metal aplikatör ile masaj yapabilirsiniz. Masaj sonrası ürünü 10 dakika yüzünüzde bekletip yıkayabilirsiniz.

Bi-floral hücreler ve eşsiz doğal içerik yeni hücre üretimine katkıda bulunurken, hiyalüronik asit suyu tutarak cildi nemlendirir ve çizgilerin açılmasını sağlar. Maca kökleri ise cilde mükemmel bir ışıltı verir.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ