Chenot Cosmetique’ten ultra nemlendirici losyon

Kışın yıpratıcı etkilerinden cildinizi korumak sizin elinizde. Özel formüller ve etkin birleşenlerle İsviçre’de üretilen Chenot Cosmetique ürünleri kış aylarında cilt kuruluğuna yeni Ultra Nemlendirici Losyon ile savaş açıyor. Cildin nem dengesini korumada depo görevi üstlenen yoğun nemlendirici losyon ile cilt kuruluğu tarih oluyor.

Yalnızca Espace privé Chenot D-Life Istanbul’da ve www.chenotdlife.com web sitesinde satışa sunulan yoğun nemlendirici losyon (Ultra Hydrating Fluid) nem dengesini 24 saat koruyarak sağlıklı ve genç bir cildin anahtarını sunuyor. Kış aylarında cildin maruz kaldığı soğuk ve rüzgar gibi olumsuz dış etkenlere karşı kalkan görevi gören Ultra Nemlendirici Losyon, içerdiği aktif birleşenleri ile cildin mineral yapısını yeniliyor ve serbest radikallerin zararlarına karşı koruyucu görev üstleniyor.

Kardiyolog Dr. Demet Erciyes koordinatörlüğünde, deneyimli ve uzman ekibiyle hizmet vermekte olan Espace Privé Chenot D-Life, Chenot Cosmetique ürünlerini deneyimlemek üzere cildine ve güzelliğine önem veren tüm kadınları yenilenmenin adresine davet ediyor.

Ürün Fiyatı: 290TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ