Molton Brown ile ipeksi bir dokunuş

Dünyanın birçok farklı bölgesinden elde ettiği egzotik bitki esanslarını ve yağları,  40 yılı aşkın tecrübesi ile harmanlayarak yaşamı daha keyifli ve ayrıcalıklı kılan ürünlere dönüştüren Molton Brown, özel olarak seçtiği koleksiyonları ile kış aylarında cildinize komple bakım sağlıyor.

Molton Brown’ın şampuandan el bakım ürünlerine kadar özenle seçtiği koleksiyonları ile bu kış yine cildinizin ışıltısı ile göz kamaştırmaya devam edin.

Coco & Sandalwood Koleksiyonu tropikal adaların esintisini cildinize taşıyor. Filipin Hindistan cevizi özleri ile cildinizi canlandıran, bal ekstresi ile nemi cildinize hapseden ve sandal ağacı aroması ile ruhunuzu rahatlatan Coco & Sandalwood Body Wash size kusursuz bir banyo deneyimi yaşatıyor. Coco & Sandalwood Nourishing Body Lotion ise, içeriğinde bulunan bal özü ile nemi cildinizde hapsedip ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlıyor. Hindistan cevizi özü yağı ile cildinizi canlandırıp tazeleyen bu özel losyon, enfes kokusuna eklenen sandal ağacının rahatlatıcı etkisi sayesinde de sizi huzurlu bir uykuya hazırlıyor.

İpeksi ve pürüzsüz eller için ‘’Alba White Truffle Hand Exfoliator & Alba White Truffle Hand Treatment’

“Alba White Truffle Hand Exfoliator’’ peeling etkisi ile cildinizi yenileyerek ipeksi ve pürüzsüz görünen ellere kavuşmanızı sağlıyor. Kremsi yapısı ile nazikçe peeling yaparak cildi ölü hücrelerden arındıran bu özel krem, nadir beyaz trüf mantarının antioksidan özelliği sayesinde ellerinizi yaşlanma etkilerine karşı koruyor. Özel formülünde yer alan Hindistan cevizi, mür yağı, buhur ve vanilya özleri ile cildinizi besleyen ve yumuşatan “Alba White Truffle Hand Exfoliator” baş döndüren kokusu ile de ellerinizin uzun süre güzel kokmasını sağlıyor.

‘’Alba White Truffle Hand Treatment’’ krem ellerinize uzun süreli ve kusursuz bir bakım sunuyor. Cilt tarafından anında emilen bu özel krem içeriğinde bulunan değerli beyaz trüf mantarı özü ile cildi derinlemesine nemlendiriyor ve besliyor. Beyaz trüf mantarının antioksidan özelliği sayesinde yaşlanma etkileri ile etkin biçimde savaşan ‘’Alba White Truffle Hand Treatment’’ krem ellerinizi çevresel etkilere karşı da en iyi şekilde koruyor. Zengin içeriğinde yer alan Hindistan cevizi, mür yağı, buhur ve vanilya özleri ile elleri bir koza gibi sarmalayan bu özel krem yumuşacık, her zaman bakımlı ve genç görünen ellere sahip olmanızı sağlıyor.

Plum-kadu Glossing Şampuan ve Saç Kremi ile matlaşmış, cansız ve ışıltısını kaybetmiş saçlara son…

Plum-kadu Glossing şampuan ve saç bakım kremi formülünde bulunan plum kadu özü ile saçlara detoks etkisi yapıyor. Böylece saçlar mat görüntüsünden kurtulup canlılık kazanırken; amino asitler ve içeriğinde bulunan özel ışık yansıtıcılar ise saçın muhteşem bir parlaklığa kavuşmasını sağlıyor. Hindistan’ın güneyinde bataklık ormanlarında yabani şekilde yetişen değerli Kakule bitkisi ve sandal özü ise Plum Kadu Glossing ikilisine büyüleyici kokuları ile eşlik ediyor.

Mer-rouge Deep Conditioning Mask ile saçlara yoğun bakım

Hiç şüphesiz saçların sağlıklı olması için düzenli olarak bakım ve beslenmeye ihtiyacı var. Molton Brown Mer-rouge Deep Conditioning maske besleyici özelliği ile tüm saç tipleri için eşsiz bir çözüm sunuyor. Atlantik Okyanusu mer-rouge yosununun bitkisel proteinleri ile zenginleştirilmiş bu maske saçlara yoğun bir bakım yaparak saçları kırılmalara ve yıpranmalara karşı koruyor, amino asitler ile de göz alıcı bir parlaklık ve canlılığa kavuşmasını sağlıyor.

Coco & Sandalwood Body Wash: 85 TL

Coco & Sandalwood Nourishing Body Lotion: 90 TL

Alba White Truffle Hand Exfoliator: 70 TL

Alba White Truffle Hand Treatment: 70 TL

Plum-kadu Glossing Shampoo: 85 TL

Plum-kadu Glossing Conditioner: 90 TL

Mer-rouge Deep Conditioning Mask: 95 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ