Gelin adaylarına parlak fırsat

Düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize çekmek için, belki de en önemli konu saçlarınız. Hayatındaki en güzel ve en heyecanlı güne hazırlanan bir kadının isteği ne olabilir? Elbette o günün en güzeli ve yıldızı olabilmek… O  zaman şimdi detaylarını paylaşacağımız ürün tam da size göre olabilir.

2015 yılında Chronologiste, Canlandırıcı Havyar Bakımı ile lüks saç bakımında en üst seviyeye ulaşarak eşsiz bir deneyim sunan Kérastase, 2016 yılında bu deneyimi yeni bir ürün ile taçlandırıyor. Bu başyapıt seriye sınırlı sayıda üretilen ikonik ürün parfümlü güzellik yağı Parfum en Huile  Jasmin de Minuit ekleniyor.

Sınırlı sayıda üretilen ikonik ürün parfümlü güzellik yağı Parfum en Huile  Jasmin de Minuit ile saçlarınız düğün gününüzde de parlak, yumuşak ve cezbedici olacak…

Alberto Morillas imzalı ikonik ürün…

Chronologiste serisinin ikonik ürünü Parfum En Huile; parfümlü güzellik yağının muhteşem kokusuna imza atan, lüks parfümerinin özel parfüm ustası Alberto Morillas; Kérastase için yine en değerli esansları bir araya getirerek Parfum En Huile- Jasmin de Minuit’yi yarattı.

Jasmin de Minuit… çiçeklerin lüks dokunuşla birleştiği eşsiz bir koku. Büyüleyici parlaklıkta, yumuşak ve cezbedici saçlar… Ürünün üst notalarında geceleri açarak büyüleyici kokusunu ortaya çıkaran Hindistan’ın sembol çiçeği Jasmin Sambac, orta notalarında Portakal çiçeğinin taze ve özgün esansı olan Neroli çiçekleri ve alt notalarda ise Sıcak ve kremsi dokusu ile Hindistan’a özgü bir esans olan sandal ağacı bulunuyor.

Parfümlü Güzellik Yağı Fiyat: 120ml / 155 TL*

*Tavsiye edilen tüketici satış fiyatıdır.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ