Nuxe göz çevresi bakımı

Yüzün dış etkenlerin olumsuz etkilerine en hızlı şekilde maruz kalan, en hassas bölgesi kuşkusuz göz çevresi. Fransa’nın bir numaralı dermokozmetik markası NUXE’ün serilerinden göz çevresinin farklı ihtiyaçlarına cevap veren ürünler ile göz çevresini korumak ve gerek zamanın, gerekse dış etkilerin izlerini bu bölgeden silmek mümkün. NUXE’ün göz çevresi bakım kremi seçenekleri hem kadınlar, hem de erkekler için farklı yaş gruplarına yönelik çözümler sunuyor.

İpucu: Göz çevresi kremlerinizi, etkilerini artırmak için buzdolabında bekletebilirsiniz.

Crème Prodigieuse® Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Değerli çiçek özleriyle 8 saat boyunca yoğun nemlendirme ve koruma sağlayan NUXE’ün Crème Prodigieuse serisi, içeriğinde bulunan Mavi Ageratum ve Kakao Özleri ile, cildin stresle savaşında dayanıklılığını artırıyor, zarar gören hücre sayısını azaltarak cildi erken yaşlanma etkenlerine karşı koruyor. Serinin yaşlanma karşıtı ve gözaltı torbalarına karşı etkili ürünü Crème Prodigieuse Göz Çevresi Bakım Kremi cilde nem takviyesi sağlıyor ve çizgileri dolduruyor, bitkisel Kafein ile de göz çevresinde şişkinlik giderici etki gösteriyor.

Nirvanesque® Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen Nirvanesque serisi, ilk mimik çizgilerini hedef alıyor ve içeriğindeki özel patentli aktif bileşenleri Mavi Lotus Çiçeği, Gelincik Tohumu Kompleksi ve Gülhatmi Kökü ile mikro gerilmeleri ortadan kaldırararak inanılmaz bir pürüzsüzleşme ve rahatlama etkisi sağlıyor. Serinin ağaç şakayığı ve hiyalüronik asit içeren göz çevresi bakım kremi göz çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltıyor, koyu halkaları ve göz altı torbalarını gideriyor ve bakışlara canlılık veriyor.

Merveillance Expert® Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Kremi (15ml): 3 patentli Güngüzeli çiçeği ve Gülibrişim çiçeği sayesinde ciltteki kolajen, elastin ve vimentin proteinlerini şekerin zararlı etkilerinden koruma (anti-glikasyon) ve bozulan proteinleri onarma (de-glikasyon) özelliklerine sahip yeni Merveillance Expert serisinden Merveillance Expert® Yerleşik Çizgiler İçin Göz Çevresi Kremi, %94,2 doğal içeriğinde yer alan bitkisel kafein ve Tetrapeptid 5 sayesinde göz çevresinde tutulan suyun giderilmesini sağlıyor, koyu halka görünümünü azaltıyor ve yerleşik çizgileri düzeltiyor.

Nuxuriance Ultra® Göz ve Dudak Çevresi Kremi (15 ml): NUXE’ün anti-aging konusundaki tecrübesinden ve yenilikçi araştırma sürecinden doğan Nuxuriance Ultra serisi, içeriğindeki safran ve begonvil bi-floral hücreleriyle botanik mucizesini cilde taşıyor, cildin kendini yenileme kapasitesini artırarak zamanı geriye sarıyor. Nuxuriance Ultra Göz ve Dudak Çevresi Kremi, Bi-floral® safran ve begonvil hücreleriyle göz konturu kırışıklıklar, sarkmalar, lekeler, torbalar ve halkalar üzerinde etkisini gösteriyor, göz konturunu pürüzsüzleştirerek kırışıklıkları azaltıyor.

NUXE Men Çok Fonksiyonlu Göz Çevresi Bakım Kremi (15 ml): Erkek cildinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen ve içeriğindeki meşe, gürgen, sandal ağacı, mantar ağacı, araucaria ve babobab özleri ile erkek cildini yumuşatıyor, koruyor, onarıyor ve nemlendiriyor. Serinin erkeklerin favorisi olan göz çevresi bakım kremi cildi yatıştırıyor, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları gideriyor, anti-aging etki sağlıyor. Üstelik kontakt lens ile de kullanılabiliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ