Her şey bir gülüşüne bakar!

Güzel bir gülümseme güne iyi başlamak için en önemli adım… Şimdi bir düşünün, gün içerisinde ne kadar gülümsüyorsunuz? Hatta içten bir kahkahanın sizde yaşattığı enerji artışını hiç fark ettiniz mi? Türkiye’nin gülen ve güvenle gülümseten markası Signal, evrensel dil gülümsemenin gücüne vurgu yapmak ve hayatımıza katacağı pozitif etkilerin tadını çıkarmak için başlattığı gülümseme hareketine, Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen milyonlarca gülüşü sergileyerek devam ediyor.

Signal, herkesin içinde saklı olan ve unuttuğu içten gülüşü, gülüşleri ile milyonları güldüren Saba Tümer, Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve Salih Bademci öncülüğünde ve çağrılarıyla ortaya çıkararak, Türkiye’nin gülüşlerini topladı.

Her şey #1GülüşüneBakar çocukluğumuzda sahip olduğumuz doğal gülüşümüz, zamanla estetik kaygılarla birleşip hayatımızdaki yerini kaybeder. Gülüşümüzü eleştirir, dişlerimizi ellerimizle kapatır, çarpık, ayrık dişler takıntımız olur, gülmekten vazgeçmeyi seçeriz. Oysa herkese yakışan kendine has bir gülüş var. İçten bir gülüşün hayatımıza getirdiği pozitif etkilerin tadını çıkarmak içinse her şey bir gülüşümüze bakar.

Etkisi milyonlarca gülüşe dönüştü

Türkiye’nin en sevilen gülüşleri çeşit çeşit gülüşleriyle sevilen Saba Tümer, Kiralık Aşk dizisindeki Koriş, Nero ve Sinan karakteriyle milyonları güldüren Onur Büyüktopçu, Nergis Kumbasar ve Salih Bademci öncülüğünde başlayan gülüş etkisi milyonlarca gülüşe dönüştü.

Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi Kanyon AVM’de Oyuncuların hersey1gulusunebakar.com web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıkları kendilerine has gülüşleri ve çağrıları ile toplanan milyonlarca gülüş, sanatçı Ceyda Balaban’ın sanatsal bakış açısıyla yorumladığı dijital bir enstelasyona dönüştü. Türkiye’nin en büyük dijital Gülümseme Sergisi, 2-3 Nisan hafta sonu Kanyon AVM zemin katında görülebilecek.

Neden gülmeye ihtiyacımız var?

Hayatın en güzel anları yaşamımızı gülüşlerle donattığımız anlar. İçten bir gülüşün hayatımıza katacağı tüm güzel etkileri yaşamak ve duygularımıza anlam katmak için özgür gülüşlere ihtiyacımız var. Ayrık, çarpık dişlere sahipsek ya da diş teli kullanıyor olsak da bunların hiç biri özgürce gülüşümüze engel değildir. Özgür gülüşün olmazsa olmazı ise mükemmel diş temizliği ve ağız bakımı. Dişlerimizin arasında saklanan plak, çürük ve tartar diş problemlerine neden oluyor. Yenilenen Signal Expert Protection diş macunu, diş ipi ve ağız bakım suyundan ilham alarak geliştirdiği yeni formüllü mikrogranül ve çinko bileşimi sayesinde ulaşılması güç yerlerde 3 kat daha etkili plak temizliği sağlıyor. Diş hekimlerinin en çok kontrol ettiği anti çürük, diş eti bakımı, anti plak, diş minesi bakımı, beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni, hassasiyet ve diş arası temizliği gibi 10 alanda etki sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ