Gliss ile ‘Hayata 10 Kat Değer Kat’

Amino – Protein Serum içeriği ile saçın 10 kat derinine kadar nüfuz ederek yıpranmış saçları onaran yenilikçi Gliss Serum Deep – Repair Ürün Serisi şimdi çok özel çantalarda satışa sunuluyor. Kadınlara meslek kazandırmak üzere gerçekleştirilen “Hayata 10 Kat Değer Kat” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ülkemizin önde gelen kadınları tarafından tasarlanan çantalar şıklığıyla da fark yaratıyor.

10 başarılı kadından 10 farklı tasarım

Gliss’in yeni ürün serisi, şimdi ünlü modacı Evrim Timur tarafından tasarlanan şık çanta tasarımı ile Watsons mağazalarında sizlerle buluşuyor. “Hayata 10 Kat Değer Kat” sosyal sorumluluk projesi için tasarlanan çanta; Aslı Şen, Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Prof. Dr. Neşe Kavak, Nilüfer Bulut, Saba Tümer, Sema Güral Sürmeli, Şükran Güzeliş ve Tülin Şahin gibi 10 başarılı kadın tarafından hazırlanan 10 farklı motifi ile farklı seçenekler yaratıyor.

Gliss’e özel çantalar, Watsons mağazalarında satışta

Gliss’in “Hayata 10 Kat Değer Kat” projesi kapsamında; Gliss Serum Deep – Repair Ürün Serisi ürünlerinin içinde bulunduğu özel tasarım çantalar, sadece Watsons mağazalarında satışa sunuluyor. Çantaların satışından elde edilen gelir, Türkiye İş Kadınları Derneği’nin açacağı “Kadınlara Meslek Edindirme Kursu”na aktarılacak. Kadınlar, eğitim programlarını tamamlamalarının ardından Watsons mağazalarında çalışma fırsatı için değerlendirilecek. Çantayı satın alan herkes de bu anlamlı projeye destek sağlamış olacak.

Fiyatı: 16 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ