Nike Air Zoom Vomero 10

Gün içerisinde temponuz oldukça yoğun ancak, kilonuzda bir azalma olmuyor mu? Bunun nedenlerinden biri artık vücudunuz günlük tempoya alışmış olabilir. Bu nedenle zaman kaybetmeden kendinize bir program oluşturabilir ve sağlıklı yaşamla birlikte sporu hayatınıza sokabilirsiniz. Spor yapmak için spor salonlarına yüksek meblağlar ödemek yerine yaz aylarının gelmesiyle birlikte sahil ve parkları değerlendirebilirsiniz. Hem oksijenin bol olduğu bu yerlerde sağlıklı spor yapmış olur hem de kilo kontrolünüzü ele almış olursunuz. Spor ekipmanları sağlıklı bir spor saati için listenin en başında geliyor. İşte size bu noktada güzel bir önerimiz var.

Teknoloji ve inovasyonu kusursuzca harmanlayan Nike, 10 yıldır geliştirdiği Nike Air Zoom Vomero 10’u sporcuların beğenisine sundu. Üstün nitelikli nötr koşu ayakkabılarının mükemmel örneği olan Nike Air Zoom Vomero 10, uzun mesafe koşularında ayakların ihtiyaç duyduğu tarzda bir ayakkabı olarak öne çıkıyor. Hızlı ayakkabılar ailesine yeni bir üye ekleyen Nike, Air Zoom Vomero’nun 10. yıldönümünde ilk kez Zoom Air ve Lunarlon inovasyonlarını birlikte kullanarak, ortaya hem hızlı hem de yumuşak olağanüstü bir model çıkardı.

 

Nike Air Zoom Vomero 10’da neler var?

Modelde yer alan Nike Zoom Air ünitesi, kullanıcıların daha hızlı hareket edebilmesi için daha hızlı tepki veren yastıklama sağlıyor. Nike Air Zoom Vomero 10, tabanındaki hafif Lunarlon köpükle her adımı yumuşatıyor. Flymesh üst yüzeye sahip model; yumuşaklık, nefes alabilirlik ve rahatlık sunuyor. Flywire kordonlar, orta kısmını sararak ayağı destekliyor. Tabandaki kauçuk bant, darbenin etkisini yumuşatarak kesintisiz geçiş sağlıyor. Yumuşak iç astar daha fazla konfor sunarken, ön tabandaki çekiş kalıbı adımların verimli olmasını kolaylaştırıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ