Vans’ın Disney Kapsül Koleksiyonu

Yeni nesil annelerinin de çocukluk kahramanları olan Disney karakterleri Vans ile ayaklara geliyor. 7’den 70’e herkesin tutkunu olduğu Mickey Mouse, Donald Duck ve Winnie the Pooh figürlerinin yer aldığı orijinal parçalar, Walt Disney Kapsül Koleksiyonu ile tutkunlarına eğlenceli bir dünya vaat ediyor.

Vans, ayrıca bu özel işbirliğiyle beraber Goofy, Pluto ve Minnie Mouse karakterlerinin geri dönüşünü de muhteşem bir şekilde kutluyor. İki markanın kültürüne bağlı kalan Vans tasarımcıları, kendilerine özgü ikinci nesil karakter çizimleriyle koleksiyona özgün yorumlarını katıyor.

Başrolde Mickey ve Minnie

Koleksiyonu başlatan Mickey ile başrolü paylaşan Minnie Mouse, Vans’ın orijinal Classic Slip-On ayakkabılarında yer alıyor. Romantik ikilinin eğlenceli silüetinin yer aldığı ayakkabı modeli sokaklara tükenmeyen bir enerji getiriyor. Vans tasarımcıları, koleksiyona özel olarak Mickey ve Minnie’nin yer aldığı 2 farklı baskıya sahip modelleri de hayata geçiriyor.

Koleksiyon, aralarında Donald, Mickey ve arkadaşları Goofy ve Pluto’nun da bulunduğu hiç değişmeyen Mickey ve Arkadaşları baskısı ile tamamlanıyor.

 

İlginizi çekebilir