Zamanı renklendirin

Gün içerisinde en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden biri de zamanı kontrol etmektir. Hayatımızı programlarken zamanla yarışırız. Yaptığımız aktiviteler yada organizasyonlarla günümüzü renklendirirken bir de baktığımız saatleri renklendirmeye ne dersiniz? Yılın her mevsimi renklerden vazgeçemiyorsanız özellikle yaz ayları sizlerin kendinizi en iyi göstereceğiniz zamandır. Kıyafetinizin olmazsa olmaz aksesuarı saat için Lacoste iddialı renkleriyle dikkat çeken saat koleksiyonu hazırladı.

Günümüz modasında her şey aksesuar olabilir; büyük taşlı bileklikler, simli yüzükler, doğal iplerden yapılmış sade bileklikler. Her yıl farklı trendlerle karşımıza çıkan bu saymakla bitmeyecek çeşitliliğin yanında vazgeçilmez olan en temel şey saattir. Geçmişten bu güne saatlerin tasarımı yüzlerce kez farklılık göstermiştir. Her markanın kendi çizgisine oturttuğu uzaktan bakıldığında dahi hangi markanın modeli olduğunu anlayabildiğimiz modeller mevcuttur. Lacoste bunlardan biri. Sade ve şıklığı kaliteden ödün vermeden taşımak isteyen müşterileri için her yıl yeni koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Rengarenk saatler

Kayış ve kadranın aynı renkten oluştuğu koleksiyon; canlı, hareketli ve cesur öğeleri bir arada barındırmasıyla ön plana çıkıyor. Sade ve şık görünümle ön plana çıkmak isteyen kadın ve erkekler için iyi bir tercih. “Lacoste”un “L.12.12” Koleksiyonu; pembe, yeşil, mavi, gri, beyaz ve siyah renkli seçenekleriyle tüm saat tutkunlarına hitap ediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ