Nanan baharın habercisi

Kısa zamanda ebeveynlerin beğenisini kazanan İtalyan bebek markası Nanan’ın 0-6 yaşa özel ilkbahar-yaz sezonu ürünleri mağazalarında satışa sunuluyor. Ürün, kumaş seçimi ve desenleriyle göz dolduran Nanan erkek ve kız bebek-çocuk kıyafetleri baharın gelişinin ilk habercisi oluyor. Nanan koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı model ve renk seçeneklerindeki kıyafetler bu sezon bebek modasına yön verecek.

Nanan ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan turkuaz puantiyeli ve kurdeleli beyaz elbise ile kızınız prenses gibi olacak. Kumaş seçimiyle bebeklerin ve çocukların rahatlığını düşünen Nanan, prenseslerin saçları için de elbiseyi bir taçla tamamlıyor.

Bahar koleksiyonunda erkek bebek ve çocuklar için hazırlanan kıyafetler de bu sezon ebeveynlerin beğenisini kazanacak. Koleksiyonda dikkat çeken ürünler arasında yer alan mavi çizgili keten kumaş ile hazırlanan, yelek ve pantolon takımı pamuklu kumaştan beyaz t-shirt ile tamamlanıyor. Düğme ve cep detaylarıyla elegan bir görünüm kazanan bu mavi takımla oğlunuz hem rahat hareket edecek hem de her ortamda dikkatleri üzerine çekecek.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ