Sephora ile kış aylarında bakım

Sephora, cilt bakım ürünleriyle cildinizi kış soğuklarından koruyor ve cildinizin soğuklardan yıpranmasını önlüyor. Kar yağışında ve en soğuk havalarda bile ışıltılı bir ciltle parıldamak isteyen kadınlar için, Sephora’nın cilt bakım ürünleri kurtarıcı oluyor.

Kış ayları boyunca kayak keyfi ve kar yağışının keyfini çıkarmak isteyen Sephora kadını, Sephora’nın cilt bakım ürünleriyle soğuk havalarda sağlıklı ve taze bir cilde sahip oluyor.

Sephora’nın cilt bakım ürünleri ve sadece Sephora’da satışa sunulan Clarisonic ve Erborian, kış aylarının tadını çıkarmanızı sağlıyor. Soğuk havaların ciltte oluşturabileceği tahrişleri önlemek ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar, hayal ettiği mükemmel cilde Sephora ile kavuşuyor.

Sephora Super Smoothing Lip Butter Sephora, çantalarda bulunması gereken çok özel bir ürün sunuyor. Özel tasarımının yanı sıra bu 3’ü 1 arada dudak balmı, tek bir hareketle dudakları onarıyor, besliyor ve kusursuzlaştırıyor. Günden güne, dudaklar daha güzel, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanıyor.

Fiyat: 19,90 TL

Sephora Express Body Scrub & Mask

Kalın, kuru ve kremsi dokuya sahip olan bu body scrub & mask ile bir dakika içerisinde pamuk gibi bir vücuda sahip olacaksınız. Vücudunuzdan çıkarması da çok kolay olan bu ürün en hızlı kurtarıcınız olmaya aday.

Fiyat: 29.90 TL

Sephora- Moisturizing & Energizing Water

Sephora tüm gün boyunca cildi nemlendirirken canlandıran, enerji verirken ferahlatan bir vücut kokusunu beğeniye sunuyor. Sephora vücut misti, vücudu ve ruhu canlandırırken, enerji veriyor.

Fiyat: 39.90 TL

Sephora – Yaşlanma Karşıtı Krem

Sephora’nın yaşlanma karşıtı kremi, ilk uygulamadan itibaren cilde gözle görülür şekilde cilde canlılık ve dolgunluk katarken, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Yaşlanma karşıtı bu krem ile ciltteki kırışıklar günden güne azalarak, cildin daha sıkı ve esnek bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Ürün sabahları yüz ve boyun bölgesine uygulanıyor.

Fiyat: 82,90 TL

Sephora Super Regenerating Oil-Serum

Cildi beslemek, onarmak ve yeniden yapılandırmak için birkaç damla uygulamak yeterli oluyor. İlk uygulamadan itibaren cilt yenilenmiş gibi daha canlı ve aydınlık bir görünüme kavuşuyor. Cilt kendini günden güne yenilerken daha güzel görünüyor! Tigernut yağı ve temel yağ asitleri açısından zengin formülü ile cilde güç katıyor. Yumuşak hareketlerle ve pamuk yardımıyla uygulanıyor.

Fiyat: 89.90 TL

Sephora Liquid Moisturizing Skin Concentrate

Bir serum gücünde ve aynı zamanda losyon yumuşaklığındaki bu ürün, renk eşitsizliklerini giderirken, cildi 24 saat boyunca kusursuz bir şekilde nemlendiriyor ve canlılık kazandırıyor. İlk kullanımdan itibaren ciltte yenilenmiş bir görünüm sağlıyor! Ayrıca bitkisel şeker içeriği ile cilt dokusunun pürüzsüzleşmesini, aydınlatılmasını ve homojen bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Serum yüz kreminden önce uygulanarak, kremin nemlendirme oranı %25 arttırabiliyor. Sabah ve akşam, yüz kremi sürmeden önce, serum cilde pamuk ile uygulanıyor.

Fiyat: 59.90 TL / 200ml

Clarisonic Plus Sonic Cilt Temizleme Sistemi

Nazik olduğu kadar güçlü olan Clarisonic’in Sonic metodu, cilt yüzeyinin altına kadar etki ederek cilt dokusunu dönüştüren teknolojisi ile kozmetik endüstrisinde yeni bir sayfa açıyor. Döner başlıklı cihazların aksine Clarisonic’in patentli teknolojisi cildin doğal elastikiyetine uygundur. Gözeneklerde derinlemesine temizlik sağlar ve sonrasında kullanılacak ürünlerin daha iyi emilimini sağlıyor.

Fiyat: 575 TL

Sephora- Kağıt Maske

Asya bakım geleneğinden ilham alarak yüz hatlarına uygun, ciltle daha iyi etkileşime geçen aktif içeriklerle hazırlanmış 8 adet kolay ve hızlı maske, yüz şeklinde hazırlanmış olması ve sadece 15 dakikada ciltte yarattığı farkla kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Fiyat: 39.90 TL

Rexalin Hydrating Micellar Water

Yüzünüz, gün içinde makyaj, kirlilik ve ölü hücreler tarafından saldırıya uğradığından, makyajın uygun şekilde temizlenmesi cildin ışıltılı görünümünü devam ettirebilmesi için hayati adımlardan biri… Makyaj yapılmamış olsa bile, cildin gelişimini sağlamak ve onu korumak için temizlenmesi gereken cildiniz sadece Sephora’da satılan Rexalin temizlik ürünleriyle göz alıcı!

Fiyatı: 65 TL

Strivectin TL ADVANCED™ Tightening Cream

Yaşlanma karşıtı ürünlerin öncülerinden olan StriVectin® cildi ve boynu güçlendiren yeni kremi StriVectin TL Advanced™ Tightening Face & Neck Cream’i piyasaya sürüyor. NIA-114™ molekülü ve Gravitite-CF Lifting Complex™ ile birleştirilmiş olan bu krem cildi güçlendirmeye, sıkılaştırmaya ve yenilemeye yardımcı oluyor.

Fiyat: 299 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ