Mamajoo’dan ailelere yardımcı bardaklar!

Aileler, çocuklarının büyüme ve gelişim dönemlerinde yeni alışkanlık kazanmaları için birçok farklı yöntem deniyor. Bebeklik döneminde biberon kullanan aileler, sıvı tüketiminde bardak kullanımına geçişi kolaylaştırmak için sizlere bir önerimiz var.

Grup Baby tarafından üretilen bebek beslenmesinde uzman marka Mamajoo, rengarenk küçük boy akıtmaz bardaklarını bebeklerle buluşturuyor. Bebeklerin altıncı aylarından itibaren kullanabilecekleri Mamajoo küçük boy kulplu eğitici bardaklar, aynı zamanda Mamajoo biberon emzikleri ile de uyumlu olması ve çok yönlü kullanımları ile anne-babaların hayatını da kolaylaştırıyor.

BPA içermeyen kaliteli üretim

Mamajoo Kulplu Eğitici Bardaklar, bebeklerin biberondan bardağa kolayca geçerek içmeyi öğrenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış ve bebek sağlığı ön planda tutularak BPA içermeyen yüksek kaliteli ham maddelerden üretilmiştir. Mamajoo Kulplu Eğitici Bardaklarda bulunan anti-kolik valf sistemi, bardağın içindeki havayı dışarı atmaya yardımcı olarak bebeklerde gaz oluşumu riskini de azaltıyor. Ters veya yana yatık olduğunda bile akıtma yapmayan Mamajoo Kulplu Eğitici Bardaklar, evde ve dışarıda özellikle yolculuklarda pratik bir kullanım sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ