Lenovo’nun çocuklara dayanıklı tableti

Lenovo, tüm ailenin güvenle kullanabileceği, çoklu kullanıcı seçeneği sunan TAB3 7 ve TAB3 8 modelleri çocuk dostu tabletler olarak dikkat çekiyor. TAB3 10 Business ise yoğun iş hayatında size büyük kolaylık sağlayacak bir Android tablet.

Lenovo, Mobile World Congress’te en yeni üyelerinin yer aldığı TAB3 ailesini tanıttı. TAB3 10 Business, yoğun iş hayatında size büyük kolaylık sağlayacak bir Android tablet. TAB3 7 ve TAB3 8 ise serinin ilk aile dostu tabletleri olarak dikkat çekiyor. TAB3 10 Business, Android 6.0’ın gücünü ve kullanışlılığını profesyonel hayata yardımcı sistem, servis ve uygulamalarla birleştiren özel bir cihaz olarak tasarlandı. Android For Work™ ile tam uyumlu çalışan TAB3 10 Business, hem şahsi hem profesyonel bilgilerinizi korumak için güvenlik ve şifreleme seçeneklerine sahip.

Dayanıklılığıyla da kullanıcıları mutlu edecek TAB3 10 Business zorlu çalışma koşulları için tasarlandı. Tablet toz ve sıvı sıçramasına dayanıklı ve Gorilla® Glass 3 paneliyle çizilmelere karşı da dayanıklı. TAB3 10 Business 1.3GHz Quad-core işlemcisiyle kullanıcılara hızlı ve güçlü çoklu pencere kullanımı sunuyor. Üstelik 12 saatlik pil ömrüyle tüm gün mobil kalabileceğiniz tablet, 10″ full-HD IPS ekranı, Dolby Atmos® ses sistemi, 8MP arka ve 5MP ön kamerasıyla satışa sunulacak.

TAB3 7 ve TAB3 8 aileler için tasarlandı

Lenovo, aynı zamanda tüm ailenin güvenle kullanabileceği, çoklu kullanıcı seçeneği sunan TAB3 7 ve TAB3 8 cihazlarını geliştirdi. Çoklu kullanıcı seçeneği ile  e-mailleriniz, ve uygulamalarınız, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan tüm aile üyelerinin şahsi kullanımına uygun hale gelecek. Çocuk modu, güvenli internet kullanımı ve gözleri  koruyan, zararlı mavi ışınları filtreleyebilen ayarlanabilir ekran gibi çocuk-dostu özelliklere sahip bu ürünleri tüm aile keyifle ve güvenle kullanacaksınız.

TAB3 7 ve TAB3 8 1.0GHz Quad-Core işlemci, 2MP ön ve 5MP arka kameraları, Dolby Atmos® ses sistemi ile geliyor. TAB3 7,7 inç’lik SD IPS ekranı ile genç kullanıcıları mutlu ediyor. Üstelik sıvıları engelleyen kaplaması ile tabletinizi dış mekanlarda, yağmurda hatta mutfakta rahatlıkla kullanabileceksiniz. TAB3 8 ise 8 inç’lik HD IPS ekranı ile rahat taşınabilen, hem yolculukta hem evde kolayca kullanabileceğiniz bir cihaz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ