Koton Baby’den eğlenceli koleksiyon

Sonbaharın tatlı sert esintisini geride bırakıp, sert kış aylarının kapısını çalmak üzereyiz. Kış sezonunda bebek ve çocuklarınız için markalar birbirinden güzel koleksiyonlarla vitrinleri doldurdu. Uzun yıllardır özellikle kadınların tercih ettiği marka Koton, 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonunda bebekler için de canlı ve eğlenceli bir koleksiyon hazırladı.

Söz konusu bebekler olunca Koton, anneler kadar hassas davranmış ve Koton Baby koleksiyonunda yer alan kumaşların tasarımı sağlıklı bir şekilde yapılıyor ve özel olarak testten geçiriliyor. Adeta bebeklerin neşesinden esinlenen koleksiyon, canlı ve eğlenceli desenlerle bebekler kendilerini daha mutlu hissedecek.

Erkek bebekler, Koton Baby’nin 2015-16 Sonbahar – Kış sezonunda Street Heros, My Funny World ve Wild World temaları ile eğlenceli tasarımlarla buluşuyor. Koleksiyonda yer alan, grafiklerle minik kahraman bebeklerin hikayelerinin anlatıldığı ve sevimli dinazor baskılarının kullanıldığı Street Heroes; oyuncak ve müzik grafikleri ile bebeklerin eğlenceli dünyasını yansıtan My Funny World ve macera dolu bir kamp serüvenine hayvan figürlerinin eşlik ettiği Wild World temaları minikleri farklı dünyalara yolculuğa çıkarıyor.

Romantik pembeler ön planda

Koton Baby kız bebekler için 2015-16 Sonbahar – Kış sezonunda  hazırladığı Boho, Magical ve Soft Nature temaları ile masalsı tasarımlar sunuyor. Canlı kırmızıların yoğun olarak kullanıldığı Boho’da etnik desenler ve çiçek grafikleri öne çıkarken Magical’da ağırlıklı olarak soft, romantik pembe tonları özel dokulu kumaşlarla kullanılarak büyülü bir hikaye anlatılılıyor. Kelebek ve çıtır çiçek baskılarının sonbahar renkleriyle buluştuğu Soft Nature teması, doğa ile iç içe geçen tasarımları ile dikkat çekiyor.

Bebek gardırobunun vazgeçilmezi çıtçıtlı body ve tulumlar, eğlenceli desenleri, 2’li ve 3’lü paket seçeneklerinin yanı sıra yüzde 100 Organik Pamuk 5’li paket seçeneği ile Koton Baby yeni Koleksiyonu’nda yer alıyor.

 

İlginizi çekebilir