Chicco’nun anaokul koleksiyonu

Bebeklik döneminden itibaren ebeveynlerin ihtiyaç listesinin birçoğunu karşılayan Chicco, yeni okul döneminde de ebeveynleri yalnız bırakmıyor.

Anaokuluna başlayacak minikler için birbirinden rahat ve eğlenceli Back To School koleksiyonunu her şeyden önce ‘bebeklerin mutluluğunu’esas alarak hazırlayan Chicco, okul alışverişi heyecanına ortak oluyor.

Fizyolojik tabanlı ve içleri havlu Chicco panduflar mor, pembe, kırmızı, lacivert gibi canlı tonları ve sevimli kahramanlı desenleri ile çocukların beğenisini topluyor, rahat kalıbı ile özgürce koşup oynamasına da imkan sağlıyor.Çocukların okul saatleri içerisindeki tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan şık ve rahat eşofman takımları, t-shırt’ leri, iç çamaşırları, pijamaları ve pandufları birbirinden eğlenceli.

Çocuk modasında öncü marka Chicco, kızlar için hazırladığı farklı tasarımlardaki t-shırt’ ler, taytlar ve pijamalar ile ilk defa okula gidecek kız çocukların gözdesi olmaya aday. Klasik t-shırt’ leri canlı baskılar ile eğlenceli bir hale getiren Chicco’nun erkek koleksiyonunda ise mavi, kırmızı, yeşil eşofman takımları ön plana çıkıyor.

Chicco Back To School koleksiyonu kısa bir zaman için 3 al 2 öde kampanyası ile aile bütçesine de katkıda bulunuyor. Chicco’ da 1+1+1=2 eder anlayışıyla, Back To School koleksiyonu 3 al 2 öde kampanyası ile mağazalarda.

İlginizi çekebilir