Kış soğuklarından cildinizi koruyun!

Kış aylarının getirdiği sert hava koşulları cildin yıpranmasına sebep olur. Dışardan gelen bu etkiyi en aza indirmek için cilt bakım ürünleri sizlere yardımcı oluyor. Önemli olan kendi cildinize uygun ürünü seçip, uygulamak.

‘Sağlıklı bakım herkesin hakkı’ diyerek yola çıkan COSMED’in etkili ve kaliteli ürünleri kuruyan cildimizin ihtiyacı olan nemi ona geri kazandırıyor. Kış süresince de ışıltılı ve yumuşacık bir cilde sahip olmanın keyfini yaşamak isteyenler için, COSMED’in 3 temel bakım önerisi bulunuyor.

Mevsimin değişken, ısı farklarının çok olduğu bu dönemden tüm vücudumuz gibi cildimiz de etkileniyor. Daha yorgun, cansız, kuru ve gergin görünüyor, yazın kazandığı o güzel ışıltısını kaybedebiliyor. Kışın bu sert koşullarına direnmek için cildimiz bizden biraz daha fazla ilgi bekliyor. Bu dönemde COSMED’in etkili ve kaliteli ürünleri size yardımcı olabilir. Bakımlı ve mutlu olmanın keyfini bilenlere, COSMED’den 3 temel bakım önerisi geliyor.

Uzun süreli nem dengesi için vanilyalı maske

Kışın nemsiz kalan cildimizin yenilenmesinde destek veren Day-to-Day Vanilyalı Nem Maskesi, cilt yapısındaki uzun süreli nem dengesinin oluşumuna yardımcı oluyor. Bu ürünün içeriğinde, özel yöntemlerle elde edilerek zengin aromatik yapısı korunan yoğun nemlendirici özelliğe sahip “bourbon” ve “tahitian” vanilyaları, 200 adet Tiare çiçeğinin hindistan cevizi yağında bekletilmesi ile elde edilen besleyici ve kalıcı nem kaynağı Monoi yağı ve cilde elastikiyet kazandıran, cilt tonunun dengelenmesine yardımcı Shea yağı bulunuyor.

5 ml*20 adet: 87 TL

Cildimizin en hızlı yardımcısı, yatıştırıcı krem jel

Ultrasense Yatıştırıcı S.O.S Krem Jel, soğuk havalardan dolayı kızaran, tahriş olan ve hassaslaşan cildimize hızlıca ve uzun süreli etki gösteriyor. İçeriğindeki citrus meyvelerinden oluşan kompleks yapı ile cilt bariyerini güçlendiriyor, inflamasyon faktörlerini azaltarak cilt iritasyonları üzerinde anında yatıştırıcı etki gösteriyor. Organik keten tohumu özlerinden elde edilen β-glucan ve üronik asit ile ise, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak pürüzsüz ve yumuşak bir etki oluşumunu destekliyor.

30 ml: 69 TL

Ellerimiz bakımsız kalmasın

Soft El Bakım Kremi, soğuk havaların etkisiyle tahriş olmuş, kurumuş ellerimizin nemlendirilmesine ve yenilenmesine yardımcı oluyor, cildin nem kapasitesini arttırıyor. İçeriğindeki aloe vera, cildi dış etkenlere karşı koruyor, cilt tahrişini önlüyor ve cildi sakinleştiriyor. Shea yağı cilt yenilenmesini destekliyor ve pürüzsüzleştiriyor. Baobab yağı ise hassaslaşan cilt dokusunun üst katmanlarının yenilenmesini sağlayarak, cilde elastikiyet kazandırıyor.

50 ml: 22,5 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ