The Body Shop yeni yılda sizlerle

The Body Shop cilt bakımından vücut bakımına, parfümden makyaj malzemelerine tüm ürünlerini, baştan aşağı iyi hissetmeniz için hazırladı. The Body Shop Türkiye sizi yılbaşına doğru büyülü bir yolculuğa çıkararak duyularınızı harekete geçiren Harikalar Diyarı’nda dolaşmaya davet ediyor.

Kendi hediyeni kendin yarat

Hediye seçimini son dakikaya mı bıraktınız? Paniklemeyin! Bu hepimizin zaman zaman yaptığı bir şey. The Body Shop mağazalarından birine ya da online mağazamıza gelin ve Kendi Hediye Setinizi Yaratın.

Yılbaşı demek ışıldamak demek!

Bu yılbaşı söz konusu makyaj olunca “abartı” diye bir şey yok. The Body Shop’ın 1920’lerin ve Muhteşem Gatsby’nin parıltısından esinlenen kış makyaj koleksiyonu ile film yıldızlarını kıskandıracak bir parti görüntüsüne sahip olacaksınız. Yeni ve sınırlı sayıda sunulan ürünlerimiz kendinizi iyi hissettirecek.

Parti ruhunu yaşatan metalik ve parıltılı Eyeshadow Palette, en çok tercih edilen, sofistike tasarımıyla Silver Shimmer ve Golden Glimmer, hem dudak ve hem de yanaklarınız için kullanılabilen ikonik Scarlet Starlet Lip & Cheek Stain 1920’lerin çekiciliğinde raflarda sizi bekliyor.

Gümüş veya altın, simli veya metalik; Burgundy Red ve Abyss Blue olarak yılbaşına özel tasarlanan 3 yeni oje,  göz kamaştırıcı ve büyüleyici gözler için vazgeçilmez Silver Glitter Eyeliner,  1920’lerin tarzıyla Colour CrushTM Lipstick ailesinden Coral Blush ve Nude Allure da yılbaşı makyajınınızı tamamlayacak.

Yılbaşı hiç bu kadar güzel kokmamıştı

Misk, gül, yasemin, amber ve odun notalarının karışımı olan White Musk EDT Hediye Seti ile sevdiklerinize ten yumuşaklığında ipeksi bir dokunuş getirebilir,  kış gününde yaz güneşi hissi veren, taze, meyvemsi, incir kokulu Italian Summer Fig ile içinizi ısıtabilir, Japonların yeşil çay seremonisinden esinlenerek hazırlanan Fuji Green TeaTM Ultimate Collection ile zihninizin, vücudunuzun ve ruhunuzun yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Cildiniz için Yeni Hayat

Dünyanın dört bir yanından gelen 3 değerli tohum yağından oluşan Oils of LifeTM  Collection ile yeni yıla cildinizi yenileyerek girebilirsiniz.

Rahatlama evde başlar!

The Body Shop, yılbaşına özel, Egyptian Milk & Honey Bath, African Xmenia Scrub, Japanese Camellia Cream, Frech Lavender Massage Oil ve Thai Wooden Massager ile lüks bir Spa of the World TM  vücut bakım koleksiyonu hazırladı.

Yılbaşında erkek arkadaşınızı mutlu edin!

Modern Gent’s Activist Fragrance Kit ile macera seven ya da Modern Gent’s Shaving Kit ile bakımına önem veren erkek arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız için

The Body Shop, taze sıkılmış çilek suyu ve gerçek çilek tohumu yağı içeren zengin ve kremsi body butter ve nefis duş jeli ile arkadaşlarınız için yılbaşına özel lezzetli bir hediye paketi oluşturdu.

Bağış yapmak hiç bu kadar iyi hissettirmemişti!

Bazılarımız için su ile ilgili tek sorun günde 2 litre suyumuzu içip içmediğimiz iken dünyanın diğer ucunda 650 milyon insanın yıkanmak, temizlik yapmak ve yemek yapmak için temiz suya erişimi bulunmuyor. Her gün, yaklaşık 1400 insan sağlıksız suya bağlı hastalıklardan yaşamını kaybediyor. The Body Shop, uluslararası bir vakıf olan Wateraid işbirliğiyle temiz su kıtlığı çeken bölgelere temiz su tedarik ediyor.

Yılbaşı kampanyası dahilinde, The Body Shop mağazalarından seçili ürünler arasından yapacağınız her alışverişinizle, Etiyopya’da 1 ailenin 1 günlük temiz su ihtiyacının karşılanmasına destek olacaksınız.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ