Güzelliğin sırrı bakımda saklı

Kadınların güzel görünüme sahip olabilmelerin ilk şartı bakımdır. Önemli olan cildinize özel, doğru ürünü bulup uygulamanız… L’Occitane, iyileştirici özellikleriyle bilinen Şakayık özlerini ön plana çıkararak kusursuzlaştırıcı “Pivoine Sublime” cilt bakım serisini yarattı. L’Occitane, tüm kadınlara hak ettikleri mükemmel görünümlü cildi sunan Perfecteur Pivoine Sublime serisinde üç yeni orijinal temizleme adımından oluşan bir güzellik ritüeli sunuyor.
Işıltılı şakayık, kadınlara sabah ve akşamları uygulanan temel ve olmazsa olmaz bir bakım olarak eşlik ediyor. Kullanımı ve uygulaması oldukça kolay olan bu rutin ile cilt kusursuz şekilde temizleniyor, kirden arınıyor ve herhangi bir yapay renklendirmeye ihtiyaç olmadan pürüzsüz, güzel bir görünüme kavuşuyor.

Yeni Perfecting Toner

Nemlendirici ve tazeleyici Yeni Perfecting Toner ile makyaj çıkarma rutininizi sonlandırabilir ve cildinizi canlandırabilirsiniz. “Pivoine Perfecteur” kompleksi ile güçlendirmiş olan bu formül, açık gözeneklerin azalmasına ve cildin daha pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm ile ışıldamasına yardımcı oluyor. Sabah ve akşamları, cildin tonlanmasını ve rutinin diğer aşamalarına hazırlanmasını sağlıyor.

Fiyat: 61 TL – 200 ml

Yeni 2 in 1 Perfecting SCRUB

Şakayık özleri, narin mikro granülleri ve mikro soyucu aktif içerikleri ile yenilikçi “2 In 1 Perfecting Scrub”, iki duyusal cilt bakım ürününü bir arada sunuyor. Bir maske ve aynı zamanda peeling olan ürünün eşsiz dokusu, yağa dönüşerek yüzü temizliyor ve nazik bir arındırma yaparak ardında dolgun bir cilt hissi bırakıyor. Kir ve ölü derinin temizlenmesi ile birlikte, neredeyse kusursuz bir cilt ortaya çıkıyor. Cilt dokusu daha pürüzsüz ve daha eşit görünürken gözeneklerin görünümü azalıyor.

Fiyat: 90TL – 100 ml

Yeni Perfecting Make-up Remover

Taze dokulu ve kolay eriyen, “Pivoine Perfecteur” kompleksi ile güçlendirilmiş Perfecting Make-Up Remover, yüz, göz ve dudaklardaki makyajı kolaylıkla çıkarırken ardında temiz ve taze bir cilt bırakıyor.

Fiyat: 69 TL – 200 ml

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ