Hassas ciltlere özel formül!

Hassas cilde sahip olanlar bilir, kimi zaman kullanacağınız ürünlerin cildinize etkilerini bilemediğiniz için kullanımdan kaçınabiliyoruz. Bu nedenle ürün seçiminden önce detaylı bir araştırma sizlere yardımcı olacaktır. Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, içeriğinde bulunan C+-Onarıcı™ ile cildin doğal bariyerinin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı olarak, bakır sülfat ve çinko sülfat kombinasyonu sayesinde cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Avène Termal Su sayesinde ise, cildinizi hem yatıştırır hem de cildinizin doğal su rezervlerini yenileyerek onarılmasına destek olur. 
Dermatologlar ve eczacılar tarafından önerilen Cicalfate Cream+, su bazlı yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygun olan ürün, bebeklerin bez bölgesinde, iyileşmekte olan bölgelerde ve minör dermatolojik işlemlerden sonra yatıştırıcı ve rahatlatıcı etki sunan Cicalfate+ Cream kullanılabilir.
Cicalfate+ Cream, 40 ml: 159₺

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION

Comments

 • FastCapitalAdvisors 04/11/2022 at 01:32

  Hi, do you know that http://FastCapitalAdvisors.com can help your business get funding for $2,000 – $350K Without high credit or collateral.

  Find Out how much you can get by clicking here:

  http://FastCapitalAdvisors.com

  Requirements include your company being established for at least a year and with current gross revenue of at least 180K. Eligibility and funding can be completed in as fast as 48hrs. Terms are personalized for each business so I suggest applying to find out exactly how much you can get on various terms.

  This is a completely free service from a qualified funder and the approval will be based on the annual revenue of your business. These funds are completely Non-Restrictive, allowing you to spend the full amount in any way you require including business debt consolidation, hiring, marketing, or Absolutely Any Other expense.

  If you need fast and easy business funding take a look at these programs now as there is limited availability:

  http://FastCapitalAdvisors.com

  Have a good day,
  The Fast Capital Advisors Team

  unsubscribe/remove – http://FastCapitalAdvisors.com/r.php?url=bebekmuhabbeti.com&id=239

  Reply