Hassas ciltlere güvenli bakım

Her şeyden önce cildimizi tanımalı, dönemsel olarak değişen cildimizin ihtiyaç duyduğu bakımı belirleyerek buna en uygun ürünlerle cilt bakımımızı desteklemeliyiz. Cildimiz ve vücudumuzla ilgili yapılacak en temel bakım her zaman beslenmemize özen göstermemizdir. Dengeli ve düzenli beslenmeyle birlikte cildimize uygun ürünlerin doğru seçimiyle kusursuz bir cilde ulaşmamak için hiçbir neden kalmıyor. Hassas ve alerjik ciltler için size bir önerimiz var.

Eau Thermale Avène Tolerance Extreme Emulsion, hassas cildinize sadece ihtiyacı olanı vererek mükemmel nemlendirme sağlar. Sadece 7 içerik ile cilt fizyolojisi ile uyumlu olan Tolerance Extreme Emulsion steril koşullarda üretilmiştir ve özel kapak sistemi sayesinde kullanım boyunca steril kalır. İçeriğindeki Avène Termal Su, cildi yatıştırır. Minimum içeriği ile en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir. Aşırı hassas ve alerjik ciltler; genelde gergindir, rüzgara, soğuğa ve cilt ile uyumlu olmayan kozmetiklere aşırı hassasiyet gösterir.
Eau Thermale Avène Tolerance Extreme Emülsion minimum içeriğiyle sadece yalınlığa odaklanan, hassas karma ciltler için üretilmiş etkin bir nemlendiricidir.

Eau Thermale Avène Tolerance Extreme Emülsion formülü cildin temel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere hazırlanmıştır. İçeriği cildin fizyolojisi ile uyumludur. Cilde anında nüfus eden (penetrasyon) yapısı ve ince dokusu ile cildinizi anında nemlendirir, yumuşatır ve korur.

Temizlenmiş cilde sabah ve akşam parmağınızın ucuyla masaj yaparak uygulayın. Koruyucu, parfüm, tensiyo aktif madde içermeyen Avène Tolerance Extreme Emulsion’u güvenle kullanabilirsiniz.
Avène Tolerance Extreme Emülsion Eczane Satış Fiyatı: 50 ml 72.90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ