Kışın da güneşten korunun

Cilt bakımında en temel unsur korumadır. Kadınların gereken özeni göstermediği fakat geleceğe yatırım yapılması gereken önemli nokta cildi zararlı ışınlardan korumaktır. Cilt hastalıkları veya oluşan lekelerin çoğu cildimizi yaz ve kış aylarında güneşin zararlı ışınlarından korumayı ihmal ettiğimiz için meydana gelir.

Cildi güneşten koruma düşüncesi özellikle yaz aylarında artar. Fark edilmeyen fakat zararı fazla olan kış ve karlı havaların cildimize verdiği zarar için mutlaka güneş koyucusu kullanarak güne başlanmalı. Ev içerisinde, ofiste  alacağımız zararlı ışınlardan korunmak için çantanızdan güneş koruyucunuzu eksik etmemenizi tavsiye ederiz.

Sizlere şu an bulunduğumuz kış aylarına uygun yüksek korumaya sahip Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50+ ürününü tavsiye ediyoruz. Günlük kullanımda sık sık tazeleyebilme ve yapacağınız kar tatilinde çantanızda yer kaplamayacak pratik ambalaj sayesinde, Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50+ cep boyu ile oldukça kullanışlı.

Yüksek Koruma: Hücresel Bioprotection patenti ile erken yaşlanmaya karşı hücreden başlayan koruma!

Hassas, karma ve yağlı ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun olan yüksek koruma faktörlü güneş kremi Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50+, hem cildinizi nemlendiriyor hem de Hücresel Bioprotection özelliği ile %99.8 DNA koruması sağlıyor.

Parfüm ve paraben içermeyen özel içeriği ile güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlarken aynı zamanda cildi serbest radikallere ve kolajeni bozan enzimlere karşı koruyarak erken yaşlanmaya karşı da savaşıyor.

Parlama Karşıtı Etki: İçeriğindeki 3 farklı pudra ile cilt üzerinde mat bir görünüm sağlıyor

Ultra hafif, su bazlı ve renksiz dokusu sayesinde uygulama esnasında beyaz izler ve yağlı bir tabaka bırakmıyor, ciltte parlamayı önlüyor ve mat bir görünüm sağlıyor.

Kar güneş ışınlarını %50-%95 oranında geri yansıtır. Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50 +,’ı yaz tatilinizde olduğu gibi kış tatilinizde de yanınızdan ayırmayın.

Photoderm Max Aquafluid Pocket SPF 50+, UVA 24, 30 ml Fiyat: 49,50 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ