Hamilelik dönemi çatlaklarını önleyici bakım

Anne adayları için hamilelik süreci ve doğum unutulmaz bir deneyin… Ancak, bu dönemde birçok anne adayı vücutlarında meydana gelecek değişimden dolayı kaygı yaşayabiliyor. Hamilelikle birlikte doğuma yaklaşılan aylarda artan kilolar, hormonal değişimler, cilt çatlakları gibi birçok yenilik anne adaylarını bekliyor olabilir. Bu süreçte anne adaylarının cilt yapılarını çok iyi tanıması ve düzenli beslenmeyle birlikte doğru ürün kullanımları rahat bir hamilelik süreci geçirmelerini sağlayabilir.

Cildinizde gerekli esnekliği koruyarak çatlamanın önüne geçebilirsiniz. Bu sayede çatlak oluşumundan önce tedaviye gerek kalmadan önleminizi almış ve bedeninizde değişime neden olmadan hamileliğinizi tamamlamış olabilirsiniz. Mustela Çatlak Önleyici Seri hamilelik dönemini rahat bir şekilde geçirmek isteyen anne adayları için cildin esnekliğini korumasına yardımcı olan doğal kökenli içeriklerden oluşuyor.

Mustela, tüm ürünlerinin rafa çıkmadan önce 450’den faza testten geçtiğini ve bağımsız bir toksikoloji uzmanı tarafından onaylandığını belirtiyor. Anne serilerinin bebek beklenen andan itibaren kullanıma uygun olduğunu ve içersinde alkol, paraben, kafein gibi riskli maddelerin içermediği açıklandı.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ